škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarınıza neler yaptınız ve neler yapmak istersiniz.

sudege · 462 · 185179

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yan kapı altı krom çıta ve bagaj kapağı altı krom çıta taktırmayın derim çünkü orjinal olmadığı için zamanla kararma yapar kötü bir görüntü oluşturur. Ayrıca tazyikli su ile yıkandığında atma yapar uğraşırsınız sürekli

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;637987
yan kapı altı krom çıta ve bagaj kapağı altı krom çıta taktırmayın derim çünkü orjinal olmadığı için zamanla kararma yapar kötü bir görüntü oluşturur. Ayrıca tazyikli su ile yıkandığında atma yapar uğraşırsınız sürekli

Serviste taktırılan krom çıtalarda da kararma olur mu acaba?

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende bir ay önce aldığım 2018 süperb comfort model araca
1-Seramik kaplama seti
2-Tam boy motor kaputu kaplama
3-Cam filmi
4-Kapı altı çıtaları
5-Bagaj kapağı alt çıtası
6-Kapı içleri krom kaplaması
7-Pedal krom seti
8-Ön tampon çıtası
9-Bagaj Havuzu
10-Krom Cam çıtaları uygulaması için yetkili servise bıraktım, yarın çıkacak bakalım inşallah yakışır diye umut ediyorum.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2018, 08:53:17 Gönderen: quiet50 »

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
krom cam çıtaları skoda serviste 5 bin küsürdü en son...siz kaça yaptırıyosunuz?

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;638146
krom cam çıtaları skoda serviste 5 bin küsürdü en son...siz kaça yaptırıyosunuz?
Yukarıda saydığım tüm işlemler için 4 bin TL vereceğim.
Cam çıtaları 1.000 TL

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
And oto bana 6 ay önce krom cam çıtalarının 5 bin küsür fiyatı var demişti. Fitilleriyle beraber değişiyomuş. Sizin 1000 lira dediğiniz orjinal çıtalar mı? Fitillerde mi değişiyor yoksa üstüne yapıştırma mı? Titizkrom/Sdizayn üretimi o tip bir ürün mü?

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;638154
And oto bana 6 ay önce krom cam çıtalarının 5 bin küsür fiyatı var demişti. Fitilleriyle beraber değişiyomuş. Sizin 1000 lira dediğiniz orjinal çıtalar mı? Fitillerde mi değişiyor yoksa üstüne yapıştırma mı? Titizkrom/Sdizayn üretimi o tip bir ürün mü?

orjinali için 1500 dedi bunlarda orjinal kadar sağlam dedi nedir abi 2 çıta 5 bin olurmu?

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sadece And oto değil başka bayiileri de aradım hepsi 5 bin küsür fiyatı verdi. And otoda kimle konuştunuz Kenan bey var asıl orjinal ürünleri o satıyor. Esmer başka bi arkadaş orda yan sanayii ürünler satıyor ondan alışveriş yapmayın 30 liralık ürünleri 200 liradan satıyor dikkat edin derim.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;638163
sadece And oto değil başka bayiileri de aradım hepsi 5 bin küsür fiyatı verdi. And otoda kimle konuştunuz Kenan bey var asıl orjinal ürünleri o satıyor. Esmer başka bi arkadaş orda yan sanayii ürünler satıyor ondan alışveriş yapmayın 30 liralık ürünleri 200 liradan satıyor dikkat edin derim.

Haklı olabilirsin ama ben Kenan diye birini bilmiyorum Fırat diye biri var kart vizitinde skodanın elemanı gibi aksesuar satış danışmanı yazıyor

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
o arkadaşın adını bilmiyorum ama aracına yaptırdığın uygulamaların orjinal mi değil mi kontrolünü yap bence. Mesela örnek vereyim kapı içi kromajların showroomdaki prestij paket superb ile aynı mı değil mi) Çünkü ordaki orjinal ürünleri Kenan bey satıyor. Ben hep ondan alışveriş yaptım.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;638165
o arkadaşın adını bilmiyorum ama aracına yaptırdığın uygulamaların orjinal mi değil mi kontrolünü yap bence. Mesela örnek vereyim kapı içi kromajların showroomdaki prestij paket superb ile aynı mı değil mi) Çünkü ordaki orjinal ürünleri Kenan bey satıyor. Ben hep ondan alışveriş yaptım.

anladım tşk ederim.

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün iç aydınlatmaları beyaz led yaptıracağım.. kısmetse bir aya da ön göğse ambiyans yaptırmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;638167
bugün iç aydınlatmaları beyaz led yaptıracağım.. kısmetse bir aya da ön göğse ambiyans yaptırmayı düşünüyorum.

Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum, sonradan iç ambşyans aydınlatması yaptırılıyor mu, aracım style paket eğer böyle birşey var isr düşünebilirim maliyeti nedir.