škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yaz Lastiğinde Öneriniz Nedir ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre Ak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda  aracıma yaz lastiği bakıyorum.Lastik ebatım 235/55/18. Nexen diye bir markayı önerdiler.Bu markayı kullanan varmı? Yada yaz lastiğinde uzun yıllardır kullanıpta vazgeçmediğiniz ve bana önerebileceğiniz marka varmı?
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2017, 09:41:54 Gönderen: Emre Ak »

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia aracımın üzerinde continental var.pek memnun kalmadım.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre Ak;608925
Skoda Kodiaq aracıma yaz lastiği bakıyorum.Lastik ebatım 235/55/18. Nexen diye bir markayı önerdiler.Bu markayı kullanan varmı? Yada yaz lastiğinde uzun yıllardır kullanıpta vazgeçmediğiniz ve bana önerebileceğiniz marka varmı?

Öncelikle aracınız hayırlı olsun,iyi günlerde keyifle kullanın,araçla ilgili bilgilerinize bekliyoruz:)
 Benimde fabia aracımda nexen lastik geldi ama pek tatmin edici bir lastik değil,gerek kendi deneyimim gerekse duyumlarım.Lastik konusu önemli bir konu,tabi bütçeylede alakalı ama bütçe zorlanıp daha iyi lastik alınabiliyorsa nexeni önermiyorum.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre Ak;608925
Skoda Kodiaq aracıma yaz lastiği bakıyorum.Lastik ebatım 235/55/18. Nexen diye bir markayı önerdiler.Bu markayı kullanan varmı? Yada yaz lastiğinde uzun yıllardır kullanıpta vazgeçmediğiniz ve bana önerebileceğiniz marka varmı?

Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Ne zaman aldınız aracı? Henüz Türkiye'ye bayiler haricinde ithal edilen araç yok bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı Emre Ak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;608930
Öncelikle aracınız hayırlı olsun,iyi günlerde keyifle kullanın,araçla ilgili bilgilerinize bekliyoruz:)
 Benimde fabia aracımda nexen lastik geldi ama pek tatmin edici bir lastik değil,gerek kendi deneyimim gerekse duyumlarım.Lastik konusu önemli bir konu,tabi bütçeylede alakalı ama bütçe zorlanıp daha iyi lastik alınabiliyorsa nexeni önermiyorum.

Teşeşkür ederim. Nexen lastiklerini bir arkadaşım kendi aracında kullanmıştı. Memnun kaldığını söyledi. Bende formdaki arkadaşlara sormak istedim. Bütçe açısında orta gelirliler için alınabişlecek bir lastikmiş.Arkadaşım memnun kaldı, bende alıp bir deneyim diyorum.Nexen N Blue Hd Plus desenini kullanıyor arkadaşım. Banada bu deseni önerdi.Almayı düşünüyorum.

Alıntı yapılan: Bilgic;608948
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Ne zaman aldınız aracı? Henüz Türkiye'ye bayiler haricinde ithal edilen araç yok bildiğim kadarıyla.

Teşeşkürler.Tanıdık bir bayi aracılığıyla aldım.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre Ak;608949

Teşeşkürler.Tanıdık bir bayi aracılığıyla aldım.

Hayırlı uğurlu olsun. Daha yaza çok var, boş verin lastiği aracınızdan bahsedin lütfen :)

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kodiaq satışa başladı mı? Yoksa bu arkadaş sazan avında mı?
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı Emre Ak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;609003

Ben lastik derdindeyim, siz aracı alıp almadığımın derdindesiniz. Evet aldım, tanıdık olunca biliyosunuz her türlü iş çözülüyor.Aracın dizaynı süper.Sizde aldığınızda deneyimlersiniz. :) :) Lastik önerisi olan varsa cevaplasın konuyu.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2017, 09:43:36 Gönderen: Emre Ak »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;609003

Ava çıkmış. Türkiye'de satışı yapılan Kodiaq yok henüz. Eğer aldıysa fotoğraflarını iletsin bize :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu polemiğe dönüştüğü için kapatılmıştır...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...