škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Smartlink duzelmis sanki.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı maddening79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Degerli arkadaslar,

Oncelikle lutfen kusura bakmayin bir cok kez bu baslik acilmistir ama aradim fakat bulamadim. Burdan devam ediyorum, daha onceleri smartlink duzgun calismiyor diye bilgi veriyordu servis yaptirmak istemiyordum vede 780tl gibi bir rakam veriyorlardi,gecen gun kampanya var dediler gittim 350tl urun bedeli + 100 tl de iscilik verdim. Vee sonuc google maps cok guzel bir sekilde calisiyor ve kapanma gibi birsey olmadi ve gayet duzgun sekilde navigasyonu calisiyor. Bu arada kullanmis oldugum cep telefonu iphone 6s arac teyp i bolero. Servisdeki arkadas artik kapanma sorunlari giderildi diye bilgi verdi yaptirmak isteyen arkadaslara duyurulur servisinizle gorusmenizi tavsiye ederim.
Saygilar

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Google maps mi Apple harita mı?

Tab2A7-20F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maddening79;607019
Degerli arkadaslar,

Oncelikle lutfen kusura bakmayin bir cok kez bu baslik acilmistir ama aradim fakat bulamadim. Burdan devam ediyorum, daha onceleri smartlink duzgun calismiyor diye bilgi veriyordu servis yaptirmak istemiyordum vede 780tl gibi bir rakam veriyorlardi,gecen gun kampanya var dediler gittim 350tl urun bedeli + 100 tl de iscilik verdim. Vee sonuc google maps cok guzel bir sekilde calisiyor ve kapanma gibi birsey olmadi ve gayet duzgun sekilde navigasyonu calisiyor. Bu arada kullanmis oldugum cep telefonu iphone 6s arac teyp i bolero. Servisdeki arkadas artik kapanma sorunlari giderildi diye bilgi verdi yaptirmak isteyen arkadaslara duyurulur servisinizle gorusmenizi tavsiye ederim.
Saygilar

Arkadaşım smartlinki yenimi aktif ettirdiniz.
Hangi serviste açtırdınız

Çevrimdışı maddening79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet yeni aktif ettirdim, antalya cag otomotivde

Çevrimdışı maddening79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sera.2002;607024
Google maps mi Apple harita mı?

Tab2A7-20F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostum bu goreceli birsey bana gore en baba naviden bile daha iyi inanki google maps :) tabi dedigim gibi bana gore

Çevrimdışı alian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun, smartlink aktifken mi hata veriyordu yoksa 350Tl ye direkt yeni mi aktif ettirdiniz? Bende aktiflestirme fikrim varda Ankarada ne kadar yapiyorlar bilmiyorum. sormam lazim

Çevrimdışı maddening79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dogrudur dostum sadece 350Tl verdim, kampanya olmasından dolayı yanlız tekrardan hatırlatmak isterim. Normalde Google maps açıkken araç hareket ettiğinde kapanıyordu. Fakat suan herhangi bir problem görmedim yüksek hızlarda bile kapanma olmuyor.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özgür Bey [MENTION=13837]maddening79[/MENTION] aracınızın menü tuşuna basılı tutarak servis menüsüne girip bolero versiyonunuzu iletebilir misiniz?

Çevrimdışı maddening79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;607073
Özgür Bey @maddening79 aracınızın menü tuşuna basılı tutarak servis menüsüne girip bolero versiyonunuzu iletebilir misiniz?

Selamlar,

Sanırım yanlış sürüm bilgisini almadıysam : H25.14.78_STD2PLUS_EU olarak geçiyor.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2017, 11:25:41 Gönderen: maddening79 »

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben Konya da servisten 650 tl fiyat aldım. Aktifleştirmek için

Çevrimdışı maddening79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;607089
Ben Konya da servisten 650 tl fiyat aldım. Aktifleştirmek için

Ben antalyadaki servisden aldığım bilgiyi size aktarayım. Şubat 24'e kadar bu kampanyanın geçerli olduğunu iletmişlerdi. İsterseniz kampanya varmış diye arayın yada bilemiyorum belki bayii bayii'de kampanya yapıyor olabilirler emin değilim.

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maddening79;607037
Dostum bu goreceli birsey bana gore en baba naviden bile daha iyi inanki google maps :) tabi dedigim gibi bana gore

Bencede Google Maps, ancak smartlink'te ( CarPlay) sadece apple harita çalışıyor diye biliyorum.Onun için sormuştum

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

octaviars

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: sera.2002;607151
Bencede Google Maps, ancak smartlink'te ( CarPlay) sadece apple harita çalışıyor diye biliyorum.Onun için sormuştum

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Google Maps Android Auto'da, Apple Haritalar ise Apple CarPlay'de çalışmakta, bu konulardaki videolarım için linkler şöyle :

Android Auto için: https://www.youtube.com/watch?v=LHp3uzPuAwU

Apple CarPlay için: https://www.youtube.com/watch?v=Uc-HKal7o3E

MirrorLink için: https://www.youtube.com/watch?v=Qx5qtmJczXw&t=1s