škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Super B Hk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaslar merhaba . son 15 gün icinde arabamı farklı günlerde calıştırdığımda sanki kaportanın altında her ne varsa hepsi birden calısıyormus gibi oluyor. hersey yerli yerinden kopup düsecekmis gibi calısıyor. değişik bir start ile calısıyor.stop edip yeniden calıstırdığımda stabil olarak calısıyor.sizce bu anlam veremedigim calısma neden olabilir acaba. simdiden degerli yorumlarınızdan dolayı tesekkür ederim .
Saygı sevgilerimle.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi sesli video ile yorum yapabiliriz bence.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tesekkür ederim. yol yardımını aradığımda yasadiğim sehire yakın olan servisten bir ustayla görüstüğümde oda aynı sizin gibi video cekip kayıt etmemi söyledi. bekliyorum o sesi. umarım denk gelmem. tekrar tesekkür ederim .saygı sevgilerimle..

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bizim araçta uzun süre çalışmadan veya soğuk havada arabaya binip hemen frene basıp çalıştırınca bi garip çalışıyor. Artık arabaya binip frene basmadan önce kontağı açıp biraz sonra frene basıp tekrar start tuşuna basıp çalıştırıyoruz hiç sıkıntı olmuyor daha rahat çalışıyor. En sağlıklısı bu yöntem bence.

Aynı eski araçlar da olduğu gibi marş vermeden önce ışıkların sönmesini ısıtma bujilerini beklemek gibi

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drivetome;605739
Bizim araçta uzun süre çalışmadan veya soğuk havada arabaya binip hemen frene basıp çalıştırınca bi garip çalışıyor. Artık arabaya binip frene basmadan önce kontağı açıp biraz sonra frene basıp tekrar start tuşuna basıp çalıştırıyoruz hiç sıkıntı olmuyor daha rahat çalışıyor. En sağlıklısı bu yöntem bence.

Aynı eski araçlar da olduğu gibi marş vermeden önce ışıkların sönmesini ısıtma bujilerini beklemek gibi

ben ilk kullanmaya basladigimdan beri sizin söylediğiniz gibi çalıştırıyorum ama sonuç aynı . .bazen tek marşta almıyor bile . anlamadım vallahi..

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı seyler bendede oluyor soguk havaya sucu atıyorum bence dert edecek bı durum yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle