škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Android auto SPOTIFY

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aracıma kavuştum sonunda ve kurcalamaya  başladım bir sorum olacak bu Android auto hakkinda. Araca telefonumu Android auto aracılığıyla bağladım (Saolsunlar forumdaki arkadaşlar baya aydınlattilar beni) fakat müzik uygulaması olarak Google play music is yapiyor internetten baktigimda bazı videolarda müzik simgesine basınca direk Spotify uygulamasını açıyor Android auto, bunu nasıl yapıyoruz bir bilginiz var mı acaba??

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iPhone kullanıyorum, ben de Spotify var, cihaz modeline göre değişiyor olabilir.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semmihabi.msd;605208
arkadaşlar aracıma kavuştum sonunda ve kurcalamaya  başladım bir sorum olacak bu Android auto hakkinda. Araca telefonumu Android auto aracılığıyla bağladım (Saolsunlar forumdaki arkadaşlar baya aydınlattilar beni) fakat müzik uygulaması olarak Google play music is yapiyor internetten baktigimda bazı videolarda müzik simgesine basınca direk Spotify uygulamasını açıyor Android auto, bunu nasıl yapıyoruz bir bilginiz var mı acaba??

Öncelikle telefonunuzda kurulr değilse spotify i yükleyin.
Daha sonra android auto ile bağlanın.
play music i açtıktan sonra, bolero dan seçim düğmesine basarak spotify i seçin.

Ben play mucis in yanında spotify ve tuneIn i kullanıyorum.