škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia ile TV Ünitesi taşımak (180cm)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

daha önce 90x190 bazayı yatağı da üstüne koyarak, bagaj kapağını kapatıp taşımıştım. link: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=36440&highlight=baza
bu seferde 180cm uzunluğunda tv ünitemizi taşımak gerekti, octavia yine iş başındaydı :) ilk taşımamda baya ölçüp biçmiştim ama bu sefer daha kısa bir şeyi taşıyacağım için tereddüt etmeden yükledik ve sorunsuz taşıdık. :gaz:

buyrun fotoğrafı: http://i.hizliresim.com/o0y1nR.jpg

edit: link
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2017, 00:41:24 Gönderen: elliyedi »

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Bizimkiyle evi taşımıştık biz sizin ki yanında hiçbişey :)
(Evde bulunan tüm eşyalar octiyle taşınmıştır)

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sizi tebrik ederim öyleyse :)
işin iyi tarafı böyle ürünler için büyükşehirlerde nakliye tutmak yüksek ücretlere tekabül ediyor. hatta bazen ürünün değerini geçiyor nakliye masrafı. 180lik 190lık ürünleri binek araçla taşıyabiliyorsanız daha ne istenir ki :))

Çevrimdışı yunusus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ocaklı fırını bagaja sığdırabilen var mı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapağı açık ve bir koltuk yatırarak kesin taşırsınız. Ancak ölçüleri bilmeden bagaj kapaılı ve koltuk yatırmadan taşırsınız diyemem. Ben baza taşırken bagaj kapağını açmayı göze almıştım ancak kapağı kapalı da taşıyabildim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ocaklı fırın ve bulaşık makinesi aynı anda taşınır merak etme.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Baza ve yataktan sonra tv unitesi pek etkilemedi :)  biz yetiyi alirken benim aklim sirf bagajdan dolayi octiye kaydi bi ara. Ayni fiyatti ikiside. Sonra yine yeti aldik. Yetinin yuksek olusu falan guzel ama bagaj yok arabada. Bide bi onceki arabamiz uzun sase connect olunca bagaja biseyler sigdirmaya calismak cok garip bi duygu oldu bizim icin. Connectin koltuklarini yatirip 2 tane cekyat ve yanlara bi ton ivir zivir doldurup tasimisligim vardi:) octi ve superb in en buyuk artilarindan biri bagaji. Dikkat edin biseyler tasirken  sagi solu cizmeyin:)
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2017, 00:28:17 Gönderen: Ercan87 »

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ocaklı fırını orijinal ambalajında iken arka koltuğu yatırıp pandizotu kaldırarak bagaj kapağı kapalı şekilde rahat rahat taşımıştım.

Ikea'dan aldığım 210 cm boyundaki demonte kütüphaneyi de ön yolcu koltuğunu öne alarak bagaj kapalı taşımıştım yine.

Octavia'ya maasallah.

Edit: Öne doğru tam yatan ön yolcu koltuğu standart olsaydı herhalde 3 metrelik malzemeyi bile bagaj kapağı kapalı taşıyabilirdik.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2017, 08:34:07 Gönderen: Swift »