škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni fabia yorumlarınız önemli

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar geçen hafta fabia stule aldım 60bintl sıfır. o kadarçok olumsuz eleştiri aldım ki daha arabaya binmeden soğudum. bu araç elimde kalırmı satmak istersem satılırmı resmen uykularım kaçtı üzülmekten

bu forumu buldum burda herkes skoda kullanıcısı

bu araçla ilgili niye bu kadar önyargılı insanlar açıkcası çok araştırmadan aldım o kadar olumsuz yorumdan sonra çook pişman oldum ilk aracım oysa

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle profil kısmında adınızı yazmanız gerekli. Daha sonra da tanışma başlığı altında kendinizi tanıtmalısınız. Son olarak da yazacaklarınızı tek bir iletide yazın, WhatsApp gibi kullanmayın lütfen forumu.

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim uyarınız için hemen düzeltiyorum

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] Ne gibi Olumsuz yorumlar okudunuz, anlatın kaygılarınızı gidermeye çalışalım. Öncelikle kesinlikle pişman olacağınız bi durum yok bundan emin olabilirsiniz. :)

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;603259
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] Ne gibi Olumsuz yorumlar okudunuz, anlatın kaygılarınızı gidermeye çalışalım. Öncelikle kesinlikle pişman olacağınız bi durum yok bundan emin olabilirsiniz. :)

hangi birinden başlıyım:) birincisi çok yakıt yakıyormuş ikincisi satamazsın elinde kalır dediler. toyota yris hbrid aynı fiyataymış onu alsaydın dediler görüntüsü çok kötüymüş resmen soğudum bi haftada:(

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;603262
hangi birinden başlıyım:) birincisi çok yakıt yakıyormuş ikincisi satamazsın elinde kalır dediler. toyota yris hbrid aynı fiyataymış onu alsaydın dediler görüntüsü çok kötüymüş resmen soğudum bi haftada:(
Yakit konusunda asla uzmeyecek bir motor var emin olun. Insanlar eski 1.2 motorlar gibi zannedip bilmeden konusabiliyorlar. Goruntu kisiye gore degisir ben ilk olarak goruntusunu begendim sonra arastirdim mesela. Satisa gelince de sagibinden koma gir bak bakalim nasil satiliyor. Satilmayan üç beş tane var onlar da sıfır fiyatını istedikleri için satılmıyor.
Arabanızın keyfini çıkarın etrafın yorumuna bakmayın. Ben ilk defa hayran kaldım bir arabaya.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;603263
Yakit konusunda asla uzmeyecek bir motor var emin olun. Insanlar eski 1.2 motorlar gibi zannedip bilmeden konusabiliyorlar. Goruntu kisiye gore degisir ben ilk olarak goruntusunu begendim sonra arastirdim mesela. Satisa gelince de sagibinden koma gir bak bakalim nasil satiliyor. Satilmayan üç beş tane var onlar da sıfır fiyatını istedikleri için satılmıyor.
Arabanızın keyfini çıkarın etrafın yorumuna bakmayın. Ben ilk defa hayran kaldım bir arabaya.

ben polo istiyordum bulunduğun bölgede polo yoktu. ben de polodan sonra buna binice bana daha ferah geldi bunu tercih ettim yoksa motorudur falan hiç bilmeden aldım. herkes toyota yarisle aynı fiyatken neden bunu aldın diye resmen işyerinde herkes nasıl aldın diye dalga geçti bu paraya. yakıt tüketimi nasıl mesela bir depo kaç km götürür ben arada nadir de olsa şehir dışına çıkacağım

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION]
Ben de polo baktım 4 ay kadar fakat polo bana hem içi hem bagajı küçük geldi, motor olarak 110 beygir secenegi yoktu. Bir de fabia daha dolu bir araçtı bi nedenle tercihim fabiadan yana oldu ve asla pişman olmadım.
Yaris konusuna gelince yaris seven biri değilim kisisel görüşüm yaris küçük sağlam olmayan guvenliksiz çirkin bir araçtır benim için. Hatta ben toyota grubula skoda grubunu kıyaslamam bile. Ama alan alıyor tercih meselesi. Yakıt da bir depoyla karma 700 km civarında kullanıyorum ben. Fakat kullanıma ve yol, hava sartlatına gore degisir. Beni evim yokusta ve ben biraz agresif kullanırım.

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben düz yolda kullanıcam bulunduğum yerde çok yokuş yok. toyota yarisi görüntü olarak ben de beğenmiyorum çok. siz ne zamandan beri kullanıyorsunuz? bu arada çok teşekkürler verdiğiniz bütün cevaplar için. araç konusu çlk hassas bir konuymuş ben şu an düşünüce araştırmadan nasıl almışım diyorum:)
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2016, 10:37:46 Gönderen: fabiayenii »

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hiç oralı olmayın. Keyifli bir şekilde sürün. Bence en güzel tercihi yapmışsınız. Çoğu markadan daha çok artısı olan bir seçim. Karoser olarak da çoğu arabaya taş çıkarır . Euro Ncap da 5 yıldız alan tek b segmenti araca sahipsiniz. VW de bile bunu alan Polo yok. Ayrıca donanım olarak bu kadar zenginini alamazsınız tabi aracınız style paketse. İyi günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WeReWoLF;603270
Hiç oralı olmayın. Keyifli bir şekilde sürün. Bence en güzel tercihi yapmışsınız. Çoğu markadan daha çok artısı olan bir seçim. Karoser olarak da çoğu arabaya taş çıkarır . Euro Ncap da 5 yıldız alan tek b segmenti araca sahipsiniz. VW de bile bunu alan Polo yok. Ayrıca donanım olarak bu kadar zenginini alamazsınız tabi aracınız style paketse. İyi günlerde kullanın

ben hiç araştırmadan aldım test sürüşüne çıktım beğendim donanımlarını bile aldıktan sonra öğrendim. eski model araç kullanmıştım öncesinde. insanlar getzin 5 yıllık modeline hala 30bintl veriyor ama bu araç gayet donanımlı ve sağlammış para vermeye değer görmüyorlar.  teşekkür ederim keyfim çok kaçtı umarım tekrar severim aracımı:))

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;603269
ben düz yolda kullanıcam bulunduğum yerde çok yokuş yok. toyota yarisi görüntü olarak ben de beğenmiyorum çok. siz ne zamandan beri kullanıyorsunuz? bu arada çok teşekkürler verdiğiniz bütün cevaplar için. araç konusu çlk hassas bir konuymuş ben şu an düşünüce araştırmadan nasıl almışım diyorum:)

Hoca öncelikle hayırlı olsun. Piyasada f/p arabası aldınız. Bana göre kendi segmentinin en şık ve en ferah aracı. Sizin zevk ve beğeniniz sizin için daha önemli olmalı, diğerlerine kulaklarınızı kapatın. Onlar da gitsin Yaris alsın çok istiyorlarsa. Ben de şahsen Yaris almazdım tercih meselesi, hoşuma gitmiyor şekli şemali, içi...
Sahibinden de öyle bi satılır ki siz hiç merak etmeyin, 2. eli canlıdır. Skoda eski Skoda değil :gut:

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;603278
Hoca öncelikle hayırlı olsun. Piyasada f/p arabası aldınız. Bana göre kendi segmentinin en şık ve en ferah aracı. Sizin zevk ve beğeniniz sizin için daha önemli olmalı, diğerlerine kulaklarınızı kapatın. Onlar da gitsin Yaris alsın çok istiyorlarsa. Ben de şahsen Yaris almazdım tercih meselesi, hoşuma gitmiyor şekli şemali, içi...
Sahibinden de öyle bi satılır ki siz hiç merak etmeyin, 2. eli canlıdır. Skoda eski Skoda değil :gut:

çok teşekkür ederim. f/p ne demek onu anlayamadım ama:) yarisi ben de beğenmiyorum ama 2016 yarisler daha iyi artık boyut olarak genişlik olarak. bu yorumları duymak iyi geldi hemen satmayı bile düşünmüştüm o kadar kötü yotumdan sonra

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;603269
Rica ederim duygunuzu anlayabiliyorum çünkü ben de bi onceki aracım fiestayi ikinci el sıfır hatayla aldım ve çevredekilerin yorumuyla elimde patlayacak bir arac zannettim ve rüyalarıma girerdi. Arabaya binesim gelmezdi inanin. Sonra 5 parça boya 2 değişenle 2 bin tl karla 1 yil sonra sattım. Boş yere sattım yani arabamı. Etrafa bakmayin arabanızı severek binin şuan kendi segmentinde fiyat kalite de düşünüldüğünde en iyisine binmektesiniz.  

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia aldığım zaman da benzer yorumlar olmuştu. 0 aldım 1.5 yıl kullandım ve çooook memnun kaldım hiç üzmedi. 48.500 aldım 1.5 yıl sonra 2 günde 53e sattım. Skoda lar harika arabalar. Tek geçerim.