škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SIKILDIM... : ( SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM (superb-2015)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
Arkadaşlar başlıkda' da belirttiğim gibi aracımdan nedenini bilmemekle birlikte çok sıkıldım. severek aldım aracımı çok memnundum ne oldu bilmiyorum binesim bile gelmiyor. 2015 eylül' de aldığım 1.6 tdi style manuel - ilk çıkan paket elektrikli bagaj anahtarsız giriş çıkış anahtarsız çalıştırma adaptif hız sb. vs aracımı satışa çıkartsam ne kadar eder acaba. arabam 15.000 km de bugün itibari ile. 2. kişiye vermedim sürdürmedim tek ben bindim tertemiz. kaza yok darbe yok boya yok. metalik renk - beyaz

Skoda kodiaq a isim yazdırdım 3-4 ay önce geçen hafta kapora mı da istedim ondan da vazgeçtim. skoda dan mı soğudum acaba. hepinize saygı duyuyorum ama ben şunu anladım superb için fiyatının hakkı değil bence. malzeme kalitesi olarak, birinci sebebim bu 110.000 tl yi bence hak etmiyor.

bunun haricinde yeni arabamı dün aldım plakamı bile değiştirmedim
2014 5.20i otomatik.hayalet gösterge' li  skoda' dan sonra çok farklı geldi
22.000 km' de 145.000 tl ye aldım. nokta kusur yok

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun ama lütfen bmw 5.20 ile süperb kıyaslamasaydınız inşaALLAH hakkkını veren biri satın alır sizde hakkıyla satarsınız

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her 2 işlem de hayırlı uğurlu olsun.
5, yakıtta yapmazsa baska hiçbir konuda üzmez sizi diye düşünüyorum. Güle güle binin...

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum hayırlı uğurlu olsun.

Öncelikle BMW ve Mercedes benimde binmeyi alıp kullanmayı istediğim araçlardan. Skoda Superb'in 110.000 TL'yi hak etmemesine gelince, Dizel Otomatik Symbol'ün 74.200 TL'den satıldığı bir ülkede hangi arabanın fiyatını hak ettiğini söyleyebiliriz ki :)

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O konu da haklısın fakat Skoda dan bir önceli aracım ı sıfır almıştım 2015 Passat idi / 1.4 tsi malzeme kalitesi dağlar kadar farkı hissettiriyor o da tredline idi / düşün ki higline olan o / aşağı yukarı superb ile aynı fiyat / hayırlısı olsun bakalım arabam Satlık fiyat bilemiyorum ne eder ama düşünen varsa hayırlı olsun

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah hayırlı etsin, güzel günlerde kullanın. Bende de aynı araç var, sıfır aldım, bir yaşını doldurdu. BMW 5 serisi mükemmel bir araç, fakat Superb de rakiplerine göre azımsanacak bir araç değil. Beyaz 19 inç jantlı olanlara trafikte gözüm kayar hep...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaş daha 29 iken 110 000 lik arabayı beğenmeme??

Valla senin de işin zor bee, Allah şifa versin..
Para bolluğu ve doyumsuzluk hastalığı...psikologa gidip, kolayca kurtulabilirsin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun; dizel aractan sonra benzinli bir arac almissiniz surus karakterli farkli, zaten pek de km yapmiyorsunuz. Gule gule binin, kazasiz surusler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu süperb i  2. kez alıpta soğuyan görüyorum ayrıca donma sorunuda duydum geçenlerde halbuki görünce hayranlıktan bayılacak olanlarda var anlayamadım tabi bunlar göreceli kavramlar

Ben Fabia dan fazlasıyla memnunum parasınıda hakediyor her markanın artı ve eksi noktaları var

Belirttiğiniz bmw yi kullandım ve etrafımda çok kullanan var xdrive lar dahil  amcamda var 5.20   ve öyle sorunlar gördümki  resmen verilen parayı çöpe atmış gibi hissettim
eski 5 kasam vardı modifiye etmiştim vs.  skoda şimdilik güzel buldum.

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;603695
Yaş daha 29 iken 110 000 lik arabayı beğenmeme??

Valla senin de işin zor bee, Allah şifa versin..
Para bolluğu ve doyumsuzluk hastalığı...psikologa gidip, kolayca kurtulabilirsin.

İlk mesajı okuduktan sonra bu yazdıkların geçti aklımdan. Hayat böyle işte dostum :)

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sebebini bilmiyorum ama aracıma binesim gelmiyor çooookkk sıkıldım ama neden bilmem..

Bu ne arkadaş... Hangi küçük kız çocuğu yazdı bunu derken kazık kadar adam yazmış..

Allah ıslah etsin.. Milletin derdi ne bazılarının derdi ne..

Şımarıklık çocuklara özgü değilmiş..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ne saygısızlıktır arkadaş?
aynı fikri paylaşmayan kişilerin bu konudaki tüm yorumları silinmiş!... ''Siz aslında yoksunuz'' demek herhalde bu...

Konuyu açan kişinin yazdığı paralelde yanıt yazmak mecburi mi? arkadaşlar, az bir şey bile kendi fikrinizi yazamaz mısınız?

Profilimi inceleyin, şimdiye kadar kime ne kötü söz etmişim? diye...
Tüm paylaşımlarım teknik destek, birine kolaylık olabilecek niteliktedir.

Bundan sonra bir tane bile işe yarayan; birisinin faydalanabileceği yorum yazarsam en adi olayım...

Kimse bana özel mesaj da göndermesin, telefonla da aramasın lütfen...benden bu kadar..

Hadi eyvallah!
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
S.a Hakan bey yeni aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Superb'i ne yaptınız sattınız mı ilana koydunuz mu.

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence ilan verin ve ilan numarasını da paylaşın ki aracınız satılsın bu arada fiyat ne düşünüyorsunuz soran olur ise yönlendiririz. Hayırlı satışlar.