škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Piyalepasa shell - yakit disari fiskirdi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar

bugun shell piyalepasa shell den (can petrol) 100 tl dizel yakit aldim. iceri markete gidip odeme yaparken gozum ordaki pompa bilgi sistemine takildi. o kadar zamanda 2.5 tllik yakit doldurulmustu. arabaya gittim pompaci eliyle tabancayi manuel sikiyordu. ama icinden cok disina akiyor yakit.
napiyorsun icinden cok disa akti dedim.deponun icinde hava var ondan dedi. (kendi depolarindan bahsediyor arabanin deposundan degil)

hani sular kesilince musluktan horrr horrrrr diye seslerle bir anda tazyik yapip bir anda kesilir ya oyle iste..

neyse eliyle manuel koydu yakit tabancasiyla. Ama ben iskillendim. bir dahada oradan yakit falan almam.

dogrudur yanlistir bilemem ama aklima su da geldi. o kadar havayla karisik yakit koyduki.. o ltrenin de dogru oldugu pek mumkun gelmedi bana.. zaten depo icinden disari fiskirtan yakit tabancasida ilk kez gordum. Bu arada depom bostu. benzin isigi yanali cok olmustu.. yol bilgisayari son 60 km yi gosteriyordu.

siz ne dusunuyorsunuz. basiniza boyle birsey geldi mi.. normal mi? isin icinde bir bit yenigi olabilir mi yoksa ben mi gereksiz yere iskillendim?