škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Piyalepasa shell

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar

bugun shell piyalepasa shell den (can petrol) 100 tl dizel yakit aldim. iceri markete gidip odeme yaparken gozum ordaki pompa bilgi sistemine takildi. o kadar zamanda 2.5 tllik yakit doldurulmustu. arabaya gittim pompaci eliyle tabancayi manuel sikiyordu. ama icinden cok disina akiyor yakit.
napiyorsun icinden cok disa akti dedim.deponun icinde hava var ondan dedi. (kendi depolarindan bahsediyor arabanin deposundan degil)

hani sular kesilince musluktan horrr horrrrr diye seslerle bir anda tazyik yapip bir anda kesilir ya oyle iste..

neyse eliyle manuel koydu yakit tabancasiyla. Ama ben iskillendim. bir dahada oradan yakit falan almam.

dogrudur yanlistir bilemem ama aklima su da geldi. o kadar havayla karisik yakit koyduki.. o ltrenin de dogru oldugu pek mumkun gelmedi bana.. zaten depo icinden disari fiskirtan yakit tabancasida ilk kez gordum. Bu arada depom bostu. benzin isigi yanali cok olmustu.. yol bilgisayari son 60 km yi gosteriyordu.

siz ne dusunuyorsunuz. basiniza boyle birsey geldi mi.. normal mi? isin icinde bir bit yenigi olabilir mi yoksa ben mi gereksiz yere iskillendim?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yakıtı aldıktan sonra yakıt ibresi ne kadar oynadı?Nereye gelmesi gerektiğini az çok bilirsiniz ona göre yorum yapmanız daha sağlıklı.

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;602438
yakıtı aldıktan sonra yakıt ibresi ne kadar oynadı?Nereye gelmesi gerektiğini az çok bilirsiniz ona göre yorum yapmanız daha sağlıklı.

Yarım depoyu biraz geçerdi. Hep aynı km kala 100 tl yakıt aldığım için ibreyi biliyorum. Bu sefer tam yarım depo işaretinin üstünde kaldı. Sabah da 20 km yol yaptım. yarımında altına indi.

Alıntı yapılan: ruyaci;602442
Durumu mutlaka şikayet edin. 444 1 504

Fişiyle birlikte şikayette bulunacağım. Tam tarihi saati hangi pompa olduğu belli olsun diye isteyebilirler.

Şikayet sebebim de eğer bir problem varsa düzeltilsin başka müşteriler etkilenmesin diye olacak.

Çünkü ben bir daha oradan benzin falan almam.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2016, 12:12:07 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
SHELL bu konuda çok hassas müşteri hizmetlerini aradığınız taktirde çok iyi bir şekilde ilgilenecektirler sonucu belirtirseniz sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı sinanali59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Seferihisar opet'te başıma gelmişti 6 sene önce. Dediğiniz gibi fiş ile gittiğimde durumu düzeltmişlerdi bi şekilde.

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Musteri hizmetleri numarası için çok teşekkürler. Fiş ile şikayette bulundum. Musteri hizmetleri gayet ilgili. Müşteri temsilcisi,  bu arızalı pompanın iş ve çevre güvenliğinide tehdit ettiğini, kesinliklikle onarılması gerektiğini bildirdi. Sonucu bana da iletecekler. Benim maddi olarak bir talebim yok. Zaten 100 tllik yakıt aldım en fazla 15- 20 tlsi dışarı akmıştır. Onun peşine düşecek değilim. Ancak oradan yakıt alan müşterilerin zarara uğramaması ve yanıcı maddenin etrafa saçılıp Allah korusun bir kazaya sebep olmaması açısından şikayette bulundum. Umarım çabuk şekilde onarılır.

Bu arada Piyalepaşa shellden bir daha yakıt falan almam. İşlerini düzgün yapmıyorlar. Pompa bozuk kimbilir ne kadar zaman geçmiş onarmamışlar. Benim gibi bir tip gelecek yakıt alacak, fişini atmayacak, foruma yazıp sizden yardım alacak, arayacak, şikayet edecek, Shell den bu piyalepaşadaki can petrole uyarı gelecekte pompa düzeltilecek. Ölme eşşeğim ölme... Buranın patronu müdürü yok mu, o yakıtlar yerlere dökülüyor. Bir tamir ettiren yok.

(Bu arada sonuç henüz gelmedi. Pompamı bozuk, depo neden hava yapıyor o teknik işleri bilmem. Benim için önemli olan arızanın giderilmesi.) Sonuç gelince buradan tekrar yazarım..

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Shell'den mail olarak bilgilendirme geldi. Konu saha müdürlerine raporlanmış; Piyalepaşa istasyon yetkililerine bilgilendirme yapılmış.

Keşke orada çalışanlarda müşteriler kadar titiz davransa da bu tür şikayetlere uyarılara gerek kalmasa.

Bir pompanın bozuk olduğunu müşteri mi söylemeli. O pompadan sadece bir günde belki tonlarca yakıt çıkıyor. Gördükleri halde bişey olmaz diyen çalışanlar utansın.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rabbit;603873
Shell'den mail olarak bilgilendirme geldi. Konu saha müdürlerine raporlanmış; Piyalepaşa istasyon yetkililerine bilgilendirme yapılmış.

Keşke orada çalışanlarda müşteriler kadar titiz davransa da bu tür şikayetlere uyarılara gerek kalmasa.

Bir pompanın bozuk olduğunu müşteri mi söylemeli. O pompadan sadece bir günde belki tonlarca yakıt çıkıyor. Gördükleri halde bişey olmaz diyen çalışanlar utansın.

Peki sizin maduriyetinizi gidermek için bir öneride bulundurlar mı? Mesela bedava 50 TL yakıt v.s. gibi. Neticede verdiğiniz paranın karşılığında almanız gereken litreyi alamadınız.

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;603874
Peki sizin maduriyetinizi gidermek için bir öneride bulundurlar mı? Mesela bedava 50 TL yakıt v.s. gibi. Neticede verdiğiniz paranın karşılığında almanız gereken litreyi alamadınız.

Bunun için bir talebim olmadı. 50 tllik yakıt değil 500 tl de verseler oradan bir daha yakıt alacağımı sanmıyorum. Benim maksatım orayı uyarıp başka müşterilerin zarar görmemesi idi.

Düzgün bir işletmeye benzemiyor. sikayetvar.com da da başka konularda müessese hakkında şikayet bıraklımış. Demek ki sorunlu bir yer.