škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Direksiyon kutusu değişti ama aracın performansı düştü !

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bertugdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Benim 1,5 senedir direksiyon kutusu ve önden gelen gıcırtı şikayetim vardı. Ama her seferinde ya duyamadık ya da kutu sağlam vidaları sıktık yağladık vs deyip geri gönderdiler. En son müşteri hizmetlerini arayıp veryansın edince sonunda sorunum çözüldü. Kutu garantiden değişti. Ama aracımı teslim alıp yola çıkınca bir baktım aracım gaz yemiyor. Gaz pedalı tepki vermiyor sanki altımdaki 1.6 tdi değilde 1,2 atmosferik bir araba gibi.şanzımanı s moduna alınca biraz toparlanıyor gibi ama onun da performansı aşağılarda. Hemen servisi arayıp durumu anlattım. Kutuyu sökerken gaz pedalını da söktünüz mü tepkileri çok zayıf motor hantallaşmış dedim. Yok sökmedik dediler. Yarın tekrar götüreceğim. Son bir ayda bu beşinci olacak sanırım. Artık servise girerken utana sıkıla gidiyorum. Sebepleri hakkında tecrübesi veya fikri olan arkadaş varsa duymak isterim

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sanki sürüş modunu da eco yapmışlar gibi.
Dyno testine sokup belge falan alınabilir mi?

Çevrimdışı bertugdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tesekkur ederim ilginize. Servise gittim basta normal vs dediler. ısrar edince içerde cihaza bağladılar. test sürüşüne çıktılar. bir kaç saat sonra sorunu buldular. vakum hortumunu düzgün takmamislar. artık yetkili servislere de guven olmuyor. ısrar etmesem başlarından savacaklardı yine... bu arada dun giden gacırtı bugün geri döndü :( satıyorum arabamı karar verdim.

octaviars

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: bertugdogan;602037
tesekkur ederim ilginize. Servise gittim basta normal vs dediler. ısrar edince içerde cihaza bağladılar. test sürüşüne çıktılar. bir kaç saat sonra sorunu buldular. vakum hortumunu düzgün takmamislar. artık yetkili servislere de guven olmuyor. ısrar etmesem başlarından savacaklardı yine... bu arada dun giden gacırtı bugün geri döndü :( satıyorum arabamı karar verdim.

Öncelikle geçmiş olsun, servis elemanlarına da güven olmuyor maalesef herkes aynı özen ve kalitede iş yapmıyor keşke yapsalar :( Satma kararınıza gelince hakkınızda hayırlısı olsun

Çevrimdışı AYKUTTT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun öncelikle. bende aracımı 2 ay önce aldım direksiyon kutusu fabrika çıkışlı hatalı çıktı şansıma:(:( sahrayiceditteki yetkili servisten garanti kapsamında değiştirdiler bir sıkıntı çıkmadı sizin dediğiniz şekilde. oraya da bir gösterebilirsiniz isterseniz .umarım sıkıntınız hallolur.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence aracınızı başka bir servise götürün bütün şikayetlrri söyleyin giderilmesse satacağınızı belirtin. Hala yapılmıyorsa satmakta haklısınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı bertugdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kutu değişti. Artık çevirirken çat sesi gelmiyor. Ama yavaşlarken hafif bozuk engebeli yoldaki gacırtıyı da her zamanki gibi hallettik dediler ama sabah aynen devam... İzmir'de de Bursa'da da sorun çözülemedi.hep takozları yağladık diyorlar başka çözümü olmalı. Bu arada amortisör takozları,bılyaları z rotları ve amortisörleri de değiştirttim ama ses kesilmedi değişmeyen salıncaklar kaldı :(