škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ÖNEMLİ ! Fabia 1.0 larda Radyo Logo Yüklenmesi (Uygulamalı)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.

STYLE paket olmayan araçlarda radyo logoları otomatik gelmemekte. Ancak bugün forumda konuşurken araştırdım ve Volksvagen zaten sitesine yüklemiş her ülke için logoları ayarlayıp .png formatında. İşlem sonrası radyo çok daha güzel ve kalitesi görünüme sahip oluyor çünkü logolar tamamen renkli ve cıvıl cıvıl :D:D

Öncelikle şu siteden türkiyeyi seçip logoları indirelim.

Site : http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/manuals/stationlogos.html?d1=discoverpro-2

Ardından bu dosyayı .rar dan çıkartıp usb yada SD karta atınız.
Araca bu usb taktıktan sonra radio basıyoruz. Ayarlar basıyoruz. İstasyon Logolarına giriyoruz. Değiştirmek istediğimiz istasyonu seçince usb-sd kart seçtiriyor attığımız dosya nerede ise girip ismi uyan logoyu seçiyoruz.

İşlem tamamdır :ok: 12 adet radyo kaydedip logo yüklemesi yapılabilir.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Usb yi taktıktan sonra mı istasyon logoları bölümü geliyor ?  Ben bugün baktımda bulamadım 2015 Fabia da

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;601861
Usb yi taktıktan sonra mı istasyon logoları bölümü geliyor ?  Ben bugün baktımda bulamadım 2015 Fabia da

Selam. Yok usb olmasa dahi gelir. Radyo seçiliyken ayarlara gir İstasyon Logoları var. Orda zaten bir kanal seçtiriyor önce kanalı seçiyorsun logo yüklemek istediğin sonra usb-sd kart seçtiriyor.

1 kanalda yapsan aslında kolay olduğunu anlarsın.Yapınca baya güzel duruyor

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işte bende yok. bende drive green de yok eski sürüm muhtemelen 3 temmuz 2015 çıkışlı :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;601877
işte bende yok. bende drive green de yok eski sürüm muhtemelen 3 temmuz 2015 çıkışlı :)

Güncelletebilirsiniz sanırım servisde. Bakıma bırakınca falan bir sorun derim.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benimki style paket ama seçeneklerde logoları otomatik alma özelliği açık olmasına rağmen logolar görünmüyor. Nedenini ve çözümünü bilen var mı?

Gerçi hiç radyo dinlemiyorum. Söylemeseniz de olur :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;602268
Benimki style paket ama seçeneklerde logoları otomatik alma özelliği açık olmasına rağmen logolar görünmüyor. Nedenini ve çözümünü bilen var mı?

Gerçi hiç radyo dinlemiyorum. Söylemeseniz de olur :)

Alla alla bi silip tekrar scan yapın isterseniz. bizlerde otomatik bulma olmadığı için manuel logo yüklemesi yaptık. Güzel oluyor yapınca bence yapın dursun öyle en bilindik radyolar falan :ok:

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her kanalın logosu çıkmıyor zaten bilindiklerin logosu çıkıyor. trt ler metro fm super fm kral fm falan kesin çıkıyor olması lazım