škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABİA 3 vag com (VCDS)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;607106
Arkadaşlar bugün tam Vag kablosu sipariş verecektim, Tüm satışlar kapatılmış. Ne iştir anlamadım. Kabloya yasak mı geldi acaba?
https://tr.aliexpress.com/item/VAG-COM-16-8-4-VAGCOM-16-8-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-VAG-16-8/32789295255.html?spm=2114.13010208.99999999.519.3nGtOA

ben ocak ayının başlarında sipariş vermiştim kabloyu dün geldi hatta şimdiden bir kaç özellik aktivasyonuda yaptım.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;607222
ben ocak ayının başlarında sipariş vermiştim kabloyu dün geldi hatta şimdiden bir kaç özellik aktivasyonuda yaptım.

Öncelikle hayırlı olsun kablonuz. İyi aktivasyonlarda kullanın:) Bu arada sormak istediğim; bu aktivasyonları yapmadan önce aracın orjinal kodlarını yedeklediniz mi bir yere? Sonra eski haline getirmek isterseniz nasıl yapacaksınız merak ettim? Yaptığınız kodlamalar ezberinizde kaldıysa sorun yok da, Kalmadıysa mesele:)

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;607223
Öncelikle hayırlı olsun kablonuz. İyi aktivasyonlarda kullanın:) Bu arada sormak istediğim; bu aktivasyonları yapmadan önce aracın orjinal kodlarını yedeklediniz mi bir yere? Sonra eski haline getirmek isterseniz nasıl yapacaksınız merak ettim? Yaptığınız kodlamalar ezberinizde kaldıysa sorun yok da, Kalmadıysa mesele:)

yedeklemeyi yaptım her ihtimale karşı.. zaten yapılan bütün aktivasyonlar aynı şekilde geri alınabiliyor yani kodlayan adam kaldırma olayınıda becerir.

Çevrimdışı Revenue

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;607223

Hocam merhabalar,

Benim elimde bu kablodan mevcut, Aralık başında sipariş etmiştim Ocak sonuna doğru elime ulaşmıştı. Kapıyı kilitlediğinde korna çalması ve kadran selamlamayı açtım fakat kodlamalar için yeterince vaktim olmadığı için şu anda kablo boşta duruyor. Civarımda bu işlemleri 80-100 liraya yapan yerler tespit ettim, dilerseniz size bu kabloyu işlem ücretine satabilirim. Hem sizin işiniz görülmüş olur hem benim işim görülmüş olur. Aliexpress'den aldığınızda en az 30-40 gün teslimat için bekleyeceksiniz ve şu an bildiğim kadarıyla 120 lira civarına geliyor kablolar.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Revenue;608267
Hocam merhabalar,

Benim elimde bu kablodan mevcut, Aralık başında sipariş etmiştim Ocak sonuna doğru elime ulaşmıştı. Kapıyı kilitlediğinde korna çalması ve kadran selamlamayı açtım fakat kodlamalar için yeterince vaktim olmadığı için şu anda kablo boşta duruyor. Civarımda bu işlemleri 80-100 liraya yapan yerler tespit ettim, dilerseniz size bu kabloyu işlem ücretine satabilirim. Hem sizin işiniz görülmüş olur hem benim işim görülmüş olur. Aliexpress'den aldığınızda en az 30-40 gün teslimat için bekleyeceksiniz ve şu an bildiğim kadarıyla 120 lira civarına geliyor kablolar.

Benimde geçen ay çinden sipariş ettiğim kablo yeni elime ulaştı. İlginiz için teşekkürler. Forumda başka almak isteyen vardır mutlaka.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara Şaşmazdaki VAGSTORE da bugün açtırdım özellikleri 50TL ye. Ancak birçok özelliği açamadı araç 1.0 olduğu için sisler olmadığı için.
amerikan park,kadran selamlama,ek yakıt göstergesi,korna ile ikaz,sürekli yanan gündüz led,arka stop gündüz yanması.

Ayrıca Emniyet 4lü yakmasını açtık ani frenleme için ama testini yaptığımda yanmadı.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde Dün açtırdık 3 fabia nın gizli özelliklerini güzel oldu çokta iyi güzel oldu :D [MENTION=5874]batuhanbugra[/MENTION] [MENTION=14014]ARP55[/MENTION]

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;608491
...

Ayrıca Emniyet 4lü yakmasını açtık ani frenleme için ama testini yaptığımda yanmadı.

Ben de açmıştım fakat mecbur olmadıkça denemeyi düşünmüyorum. Bildiğim kadar ani frende ABS'nin 2-3 saniye kadar devreye girmesi ile aktif oluyor.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konudan biraz uzak kaldim fakat bu ozellikler araci garantiden cikartir mi arkadaslar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;610374
Bu konudan biraz uzak kaldim fakat bu ozellikler araci garantiden cikartir mi arkadaslar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Garantiyi etkilemez. Sadece amerikan park ile araba muayeneden geçmez diyorlar, nedenini vilmiyorum.

Çevrimdışı zanli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu özelliklerin bazıları başka marka araçlarda var.. Muhayeneden geçmeyenleri ayrı tutuyorumda diğerlerini ne halt etmeye gizlemişler acabaa???

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zanli;610486
Bu özelliklerin bazıları başka marka araçlarda var.. Muhayeneden geçmeyenleri ayrı tutuyorumda diğerlerini ne halt etmeye gizlemişler acabaa???

Her ülkenin mevzuatı farklı olduğundan olabilir.

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vitesi geri alınca sağ aynayı aşağı alma özelliği açılıyor mu arkadaşlar?

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;610588
Vitesi geri alınca sağ aynayı aşağı alma özelliği açılıyor mu arkadaşlar?

Ben sorduğumda olmadığını söylediler. Ama farklı vag store larada sormak lazım  belki yapılır.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 2011 model Active Yeti için de olmaz dedilerdi, hatta kitapçıkta bu özellik sadece hafızalı koltuk paketli modellerde olduğu ifade edilmişti. VCDS ile girip ilgili ayarı yapınca çalıştı. Halen de çalışmaktadır. ;)