škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABİA 3 vag com (VCDS)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;604390
İşlemi yaptırdıktan sonra garanti konusunda sorun yaşayan oldu  mu arkadaşlar?

And Servis te hiçbir problem olmadı, bakıma da girdi araç hiçbir şey demediler..

Çevrimdışı Fabia3-spoiler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;604402
Bu özelliklerin açıklaması nedir arkadaşlar? Direksiyonun döndüğü yöndeki sisin yanması "dönüş lambası" mı, yoksa "sinyal dönüş lambası" mı? Diğeri nedir bir de?

1= sinyal yandığında gündüz led sönüyor gündüz led yanıyor sinyal sönüyor çapraz yanıyor

2 ve 3 aynı sis lambaları yanıyor sinyal ve direksiyonu çevirdiğinde.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;604486
1= sinyal yandığında gündüz led sönüyor gündüz led yanıyor sinyal sönüyor çapraz yanıyor

2 ve 3 aynı sis lambaları yanıyor sinyal ve direksiyonu çevirdiğinde.

Teşekkür ederim hocam.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kadran selamlama, kronometre, dönüşlerde sislerin ayrı ayrı yanması, kilit açma-kapama sesli uyarı, gündüz farları ile stopların yanması, ek yakıt göstergesi gibi özellikleri Trabzon'da 50 liraya açtırdım.

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün olması gereken ama nedense aktif olmayan özellikleri açtırdım.  
# selamlama
# anı frenlemede dörtlü yanması
# sağ sol dönüşte sis lambası yanması
# yakıt miktarı
# arka gündüz farı açılması

Bu özellikleri açtırdım. 50 lira tuttu (vag store)Ali Delen bey yaptı memnun kaldım.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;604845
# selamlama
# yakıt miktarı

Bu özellikleri açtırdım. 50 lira tuttu (vag store)Ali Delen bey yaptı memnun kaldım.

Ali abiye bende gidicem ama çok az özellik açtırmışsın ? diğer özellikleri senmi istemedin yoksa açınca sorunmu oldu ?

ALİ Abimi yaptı işlemi yoksa başkasımı ?

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;604881
Ali abiye bende gidicem ama çok az özellik açtırmışsın ? diğer özellikleri senmi istemedin yoksa açınca sorunmu oldu ?

ALİ Abimi yaptı işlemi yoksa başkasımı ?

Mesajımda Ali bey yaptı diye söylemiştim. Ben kendim bu özellikleri seçtim yoksa hepsini açacaktı sağolsun :)

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;604845
# selamlama
# yakıt miktarı

ben ona açtırdığımda ani frenlemede dörtlü yanma özelliği yoktu demek ki onu da sonradan eklemiş..ama çok ilgili bir arkadaş..

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
En önemli güvenlik donanımı halbuki ama artık doğuş mu kapatıyor  nedir anlamadım

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;604905
En önemli güvenlik donanımı halbuki ama artık doğuş mu kapatıyor  nedir anlamadım

aynen kesinlikle olması gereken bir özellik..

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;604887
Mesajımda Ali bey yaptı diye söylemiştim. Ben kendim bu özellikleri seçtim yoksa hepsini açacaktı sağolsun :)

Tamam hocam bende açtırıcam ali abiye :)

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde bir arkadaş yazmıştı Facebook taki Skoda grubunda Fabia lara geri görüş kamerası takılması konusunda..İstanbul da bir usta 500 ₺ ye yapıyor demişti..

Bugün de başka birisinin paylaşımını gördüm..2015 sonrası Fabia lara geri görüş kamerasını 350 ₺ ye takıyor..Yaptığı uygulamanın resmini de atmış..Fakat sabit bir yeri yok..Bu işlemi Konya da yapıyor..Kodlama + bagaj kapağı açma yerine kamera takıyor..İlgilenen arkadaşlar baksınlar..

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;605269
Geçenlerde bir arkadaş yazmıştı Facebook taki Skoda grubunda Fabia lara geri görüş kamerası takılması konusunda..İstanbul da bir usta 500 ₺ ye yapıyor demişti..

Bugün de başka birisinin paylaşımını gördüm..2015 sonrası Fabia lara geri görüş kamerasını 350 ₺ ye takıyor..Yaptığı uygulamanın resmini de atmış..Fakat sabit bir yeri yok..Bu işlemi Konya da yapıyor..Kodlama + bagaj kapağı açma yerine kamera takıyor..İlgilenen arkadaşlar baksınlar..

Bahsettiğiniz kişi benim. Ben öğretmenim. Esnaf değilim. Maksadım 500 TL ye yapılan işi daha makul fiyata sizlere sunmak. Elimizde parça bitti. Bundan sonra ön siparişle yapacağız. İlgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Unutmadan söyleyim. Maksadımız para kazanmak değil. 500 TL ye yapan da 300 TL ye yapan da aynı şeyi yapıyor. Ben sadece insanlarla tanışmak istiyorum maksadım bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WeReWoLF;605864
Bahsettiğiniz kişi benim. Ben öğretmenim. Esnaf değilim. Maksadım 500 TL ye yapılan işi daha makul fiyata sizlere sunmak. Elimizde parça bitti. Bundan sonra ön siparişle yapacağız. İlgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Unutmadan söyleyim. Maksadımız para kazanmak değil. 500 TL ye yapan da 300 TL ye yapan da aynı şeyi yapıyor. Ben sadece insanlarla tanışmak istiyorum maksadım bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet doğrudur..Hatta size Facabook üzerinden mesaj yazmıştım..Konya dışında Ankara'da yapabiliyor musunuz diye..Sadece Konya demiştiniz..Bende öyle olunca daha öncede forumda bunun konusu geçtiği için yaptırmak isteyen olursa diye yazdım..Zaten foruma üyeymişsiniz..

Çevrimdışı Revenue

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende Vag kablosu var yeni ulaştı elime ama Fabia'lar için kullanılan kodlamaları hiç bir yerde bulamıyorum. Öyle ki stemei.de sitesinde bulunan Fabia kodları bile birebir Fabia kodlamarı ile aynı değil. Sitede belirtilen değerleri listede bulamadım. Octavia için kullanılan kodlardan yola çıkarak listede benzer isme sahip kodlar üzerinden kumandadan kapı kilitlemede korna çalmasını ve kadran selamlamayı yapabildim. Golf için kullanılan kodlardan yola çıkarak yine benzer kodlar üzerinden değişiklik yaparak amerikan park yapmaya çalıştım ama sola sinyal verince her iki sinyalde yanıp sönüyordu o yüzden iptal etmek zorunda kaldım.

Bu konu üzerinde aslında Fabia'larımız için Vag kodlamalarını paylaşsak güzel olur. Elinde Vag Com kablosu olan tek kişi değilimdir diye düşünüyorum.