škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk Maddi Hasarlı Kaza

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selamın aleyküm gününüz hayırlı bereketli olsun skoda ailem bugün sabah park halinde ki aracıma geri geri gelen bir araç arkadan çarptı ne kadar şiddetli ise tanpın kırıldı büyük bir ihtimal tanpın değişicek tabi hasar kaydıda çıkıcak  tek temennim vurup kaçmamış çoçuk bakkalımız sağolsun hemen aradı resim atıyorum acaba değer kaybı isteyebilirmiyiz
[/[url=http://hizliresim.com/r6MgNz]

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun. Benim tavsiyem tamponu tamir ettirin hiç değişime servise vs bulaşmayın.  Değer kaybı konusuna gelince son değişiklik ile tampon dan ötürü değer kaybı alamıyorsunuz.
Blg.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Bence de tamponun değişimine gerek yok gibi duruyor.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece tamponda hasar varsa, değer kaybı olmaz.
Sattığım araçlarda olsun, ikinci el aldıklarımda olsun, tamponu hele ki arka tamponu hiç sormamışımdır.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamponda kırık deyince birşey sandım...hani kırık??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili skoda ailem resimler sabahın erken saatinde çektim uyku sersemi tanpon kırıldı nasıl yapacaklar macunla yapılır mı basitce yapılabilir diyen kardeşlerim öneriniz nedir

Park sensörün ordan göçtü skoda yazısının ordanda çatladı macunla heçer mi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamponu arkadan tellemeyle falan çatlağı sabitlecekler. öndende biraz zımpara yapıp macun atacaklar. yarıya kadarda boyayacaklar. kedi gözü değişecek. o kadar. yapıldıktan sonra bişey olmamış gibi davranıp buna şükür edeceksiniz ya çamurlukla bagaj kapağıda göçseydi diyerekten. geçmiş olsun ufak şeyler bunlar.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
Basit iş...150-200 e hallolur..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu iş macunla olursa ne kadar sağlıklı olur güzel olur mu yarın en ufak kastırmada atmaz mı birde fiyatını hiç düşünmüyorum karşı taraf yaptırıcak sigortası
+ bilgi araçlarımızın tanponları MaşaALLAH çok sağlam çarpan araç benimkinden daha kötü durumu
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2016, 11:31:01 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun. Yüksek ihtimalle tampon tamiri ile hallolacak gibi duruyor. Tampon plastik aksamdır. Tampon gibi plastik aksamda boya ölçümü yapılmaz. Bu sebeple satarken boyalı bir tampon sebebiyle değer kaybı olmaz.tampondan boya ölçümü yapmaya çalışana da araba satmamak gerekir.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11879]kolgezer[/MENTION] Mehmet bey tşk ederim benim fikrim inşaALLAH değiştirirler tanponu çünkü iyi bir boya tutacağını sanmıyorum macunlanıp taş olur esneklik payı kalmaz

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tampon kesinlikle degismez. Sigortalar tampon tamirine durumuna gore 50-100 arasi bisey oduyorlar diye biliyorum, arti boya parasi.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun .. Benzeri geçen hafta başıma geldi, önümdeki ani fren yaptı, ben durdum arkamdaki bana çarpıp durdu. çok bişey yok araçta ancak servis tamponu burda yapamıyoruz söküp göndericez yaklasık 10 gün kalır aracınız dedi, bırakmadım .

Kaskonun mini onarım yeri var ordan yapılacak . Herhangi bir değer kaybı olmuyor, ve kasko hasarsızlığınız bozulmuyor mini onarımla . Kasko yaptırdığınız yeri arayıp detayları öğrenin ...Mini onarıma girip giremeyeceğini aracı görmeden söyleyemezler.

Çevrimdışı bluebird64

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, yapılan macun bildiğim kadarıyla esnek malzemelere uygulanan özel bir macun.Bu kadarına şükredelim...