škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapı Perde Sesi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.

Octavia aracımı satıp Scenic aldım.

Size sorum şu, arka kapı içlerindeki perdeleriniz tırtıklı e bozuk yollarda ses yapıyor mu? Şöyle bir inceledim hareketli bir parça olduğu için sessiz olması çok mümkün gelmedi bana ama sizinkileri de merak ettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sorunuz Reno için mi yoksa Skoda için mi?

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda için tabii.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aserhat;600289
Skoda için tabii.

Senic aldım yazmışsınız, Superb olacak sanırım. Ben de yeni aldım sayılır, rahatsız edici bir ses duymadım henüz. Uzun süreli kullanan arkadaşlar daha iyi cevap verecektir.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yok scenic aldım. Onda kapı içinde hareket ettiği için ve üsttede bir çubuğu var tabi titreşim yapıyor.

Superb de de perde var ondada oluyormu diye soruyorum:)

Çevrimdışı cello

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Maalesef sağ arkadaki perdeden tıkırtı sesi başladı. Servise gittiğimde çözümleri var mı soracağım.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sağ arkadan bozuk yollarda benim de ses geliyor. Pek önemsemedim. Ama şimdi bu başlığı görünce kesin perdedir bu diyorum.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Bana pek çözümlük bir durum gibi gelmedi. Neticede kapının içinde ve üstünde hareketli bir nesne var. Bunu çıkarıp atmadığınız sürece ses yapacaktır. İlk alındığında ses yapmıyor ise gerginliğinin çok olmasındandır fakat 5-6 kullanımda normal haline gelir. Normal bence :)

Çevrimdışı Devotee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı daha yeni aldım ama bu tarz seslere de biraz takıntılıyım. Pek iyi bir şey değil bence ama müzik vb. sesleri kısar, arabanın neresinden ses geliyor diye dinlerim. Fakat perdelerden gelen bir ses işitmedim şimdiye kadar. İleride ne olur bilemiyorum. Araç 1 yaşında daha...

Çevrimdışı mahoo3838

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba yeniyim forumda süperb 2015 model prestige sahibiyim arka perdeyi kullanamıyorum perde tutamacı kırılmış aracı aldığımda nereden temin edebilirim