škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABİA III (geri görüş taktırmak )

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ve araç olarak daha yeni olacak umarım pzt veya salı
Fiyat alırken bayinin birisinde geri görüş kamerası opsiyonu vardı 500₺ gibi bir fiyat yazıyordu sonradan böyle birşey uygulayan var mı maliyeti ne olur acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yapan var mı bilmiyorum ama orjinalinde böyle bi opsiyon duymadım. Ender elektronik Bolero ekrana monte edebilir diye bi duyum aldım ama aslı var mı bilmiyorum. Ben sadece arka park sensörü fabrika çıkışı yoktu onun orjinalini servis aracılığı ile yaptırdım.

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bunu istanbulda yaptırabileceğiniz en iyi yer Ender Elektroniktir. Adamlar vag grubu araçlarda aşmış olayı... aracınızı bilgisayara bağlayıp olup olamayacağını o anda söylerler size. aynı arkadaki gibi park sensörünüzü ön-arka yapabilirsiniz mesela. orninalinde park asist neyse birebir aynı oluyor. ve tamamen orjinal parça kullandıkları için aracınız garantiden de çıkmıyor ;)

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;599763
Yapan var mı bilmiyorum ama orjinalinde böyle bi opsiyon duymadım. Ender elektronik Bolero ekrana monte edebilir diye bi duyum aldım ama aslı var mı bilmiyorum. Ben sadece arka park sensörü fabrika çıkışı yoktu onun orjinalini servis aracılığı ile yaptırdım.

İstanbul'a geldiğimde fiyat aldığım bir araçta opsiyon olarak yazıyordu listeyi bulursam eklerim

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Eray Güler;599805
bunu istanbulda yaptırabileceğiniz en iyi yer Ender Elektroniktir. Adamlar vag grubu araçlarda aşmış olayı... aracınızı bilgisayara bağlayıp olup olamayacağını o anda söylerler size. aynı arkadaki gibi park sensörünüzü ön-arka yapabilirsiniz mesela. orninalinde park asist neyse birebir aynı oluyor. ve tamamen orjinal parça kullandıkları için aracınız garantiden de çıkmıyor ;)

İstanbul'da Vural audio var  Avrupa yakasında vag grubunda çok başarılı Skoda da işlem yapar mı bilmiyorum ama vw de adam aşmış golf e hayalet takmış birisi ama fiyatı da yerinde diye biliyorum

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;599863
İstanbul'a geldiğimde fiyat aldığım bir araçta opsiyon olarak yazıyordu listeyi bulursam eklerim

Orjinal donanım olarak yok diye biliyorum yada yeni mi çıkmış. Bulursanız sevinirim listeyi.

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Alıntı yapılan: tugkancelebi;599762
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ve araç olarak daha yeni olacak umarım pzt veya salı
Fiyat alırken bayinin birisinde geri görüş kamerası opsiyonu vardı 500₺ gibi bir fiyat yazıyordu sonradan böyle birşey uygulayan var mı maliyeti ne olur acaba ?

2015~2016 fabia modellerinde torpido içersinde bulunan ünitede görüntü için giriş yok. Video sinyalini takabileceğiniz bir

Ancak dokunmatik ünite (head-gear) ile ana ünite arasında LVDS (lov voltage differantial signalling) ile haberleşme sağlanıyor. Yani ...???

Yani... araya orjinal üniteleri, dokumantatik ekranları değiştirmeden araya seri donanım girebilirsiniz. Bu donanımlarda gps,navigasyon, tv, geri görüş kamerası vs vs olabilir.

Tek önemli nokta. 1 adet lvds girişi 1 adet lvds çıkışı olmalı.

Araştırmak için lvds modülleri, lvds cable vs vs diye aratabilirsiniz. Forumdada bahsi geçmişti.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal olarak geri görüş kamerasını takıldığını bende duymadım..Orjinal Ön-arka park sensörünü servisler dışında vag store lar da takabiliyor..Ama geri görüş kamerası konusunda bir gelişme olursa takipteyim..