škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kodiaq

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;599497
Full incelemesi geldi ;

https://www.youtube.com/watch?v=4ThrWBWDevo

Türkçe incelemesi çıksa iyi olur.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar,

Bu aracın en alt paketi gelecek mi Türkiye'ye? 1.4 125 HP düz vites Active. Eğer gelir ve fiyatı da 100.000 TL ya da altı olursa çok satar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;605035
Selam arkadaşlar,

Bu aracın en alt paketi gelecek mi Türkiye'ye? 1.4 125 HP düz vites Active. Eğer gelir ve fiyatı da 100.000 TL ya da altı olursa çok satar diye düşünüyorum.

Evet gelecek ve fiyatı da yüksek ihtimal 100 bin altı olacak. Fakat artan kur ve ÖTV artışı fiyatı etkileyebilir.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;605035
Selam arkadaşlar,

Hocam Ateca 1.0 TSI 115 hp s&s ecomotive reference modeli ₺ 105,000 civarında gelecek Türkiye'ye. Kodiaq 1.4 TSI'ın ₺ 100,000 altında gelmesi pek mümkün gözükmüyor. Siz ₺ 120,000'den aşağı düşünmeyin derim.
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2017, 09:38:55 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;605045
Hocam Ateca 1.0 TSI 115 hp s&s ecomotive reference modeli ₺ 105,000 civarında gelecek Türkiye'ye. Kodiaq 1.4 TSI'ın ₺ 100,000 altında gelmesi pek mümkün gözükmüyor. Siz ₺ 120,000'den aşağı düşünmeyin derim.

Tiguan' ın 1.4 TSI motorla 99 binden başladığı bir piyasada Ateca' nın hem de 1.0 TSI motorla 105 binden başlaması pek mümkün değil. Bahsettiğiniz aracın fiyatı 87-88 bin seviyelerinde olacaktır. Kodiaq' ın başlangıç fiyatının 100 binden aşağı olacağı düşüncesindeyim. Belki kur artışıyla birlikte 100-102 bin seviyesi olabilir.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;605048
Tiguan' ın 1.4 TSI motorla 99 binden başladığı bir piyasada Ateca' nın hem de 1.0 TSI motorla 105 binden başlaması pek mümkün değil. Bahsettiğiniz aracın fiyatı 87-88 bin seviyelerinde olacaktır. Kodiaq' ın başlangıç fiyatının 100 binden aşağı olacağı düşüncesindeyim. Belki kur artışıyla birlikte 100-102 bin seviyesi olabilir.

İnanç Bey dediğinize katılıyorum, ancak Tiguan fiyat listesine bakarsanız € 1 = ₺ 3.04 diye not düşmüşler. Şu an € 1 = ₺ 4.02 oldu. O yüzden ben ₺ 120 bin tahmininde bulunuyorum. Bir de aracın Mart ayında geleceğini düşünürsek kur sabit kalır o zamana umarım.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ateca'nın tamamen saçma salak bir fiyatlandırması var. İspanya'da 22.980 € yani yaklaşık 92.000 TL'ye satılan Leon Türkiye'de 85.000 TL iken, 23.500 € yani 94.000 TL'lik araç Türkiye'de 118.000 TL.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;605121
Ateca'nın tamamen saçma salak bir fiyatlandırması var. İspanya'da 22.980 € yani yaklaşık 92.000 TL'ye satılan Leon Türkiye'de 85.000 TL iken, 23.500 € yani 94.000 TL'lik araç Türkiye'de 118.000 TL.

Abd' de 25 bin $ olan Mustang'ın fiyatı ülkemizde 420.000 tl buna ne demeli hocam!  Ülkemizde hangi olay mantık cercevesinde ki!

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;605180
Abd' de 25 bin $ olan Mustang'ın fiyatı ülkemizde 420.000 tl buna ne demeli hocam!  Ülkemizde hangi olay mantık cercevesinde ki!

Hadi ona vergi ekleniyor diyelim, bu iki aracın vergi bakımından her şeyi aynı, arada 500 € yani 2000 TL fark var. Ama bize gelince 25 - 30 Bin TL fark oluyor, sırf araç SUV diye.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlk etapta sadece 2.0 motor geleceği söyleniyor, 1.4 Mayıs ya da Haziran gibi gelecekmiş. Bilgisi olan var mıdır?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Pazar günü İstanbul Altura uğradım bana çok yakın.Aracın martın 3. haftasında geleceğini söylediler.Dizel versiyonu 2000 motordan başlıyormuş.Fiyatı gelmeden belli olmaz dediler.Vw tıguandan 20 cm daha uzunmuş..

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;605222
Hadi ona vergi ekleniyor diyelim, bu iki aracın vergi bakımından her şeyi aynı, arada 500 € yani 2000 TL fark var. Ama bize gelince 25 - 30 Bin TL fark oluyor, sırf araç SUV diye.

Benzer mantık mini otomobillerde de mevcut. Citroen C1, Opel Adam gibi arabalar yurt dışında sudan ucuzken, Türkiye'de özellikle bayanların tercihi olduğu için neredeyse B segmentindeki üst versiyonlarıyla aynı paraya satılıyor.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın Türkiye paketleri belli oldu arkadaşlar. Fakat şuan paylaşmam ne yazık ki mümkün değil. En azından ben paylaşamam. İzin gelince burada ilk siz öğreneceksiniz zaten. Tabi birileri yasağı delip sosyal medyada paylaşmadıysa :)

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;609848
Aracın Türkiye paketleri belli oldu arkadaşlar. Fakat şuan paylaşmam ne yazık ki mümkün değil. En azından ben paylaşamam. İzin gelince burada ilk siz öğreneceksiniz zaten. Tabi birileri yasağı delip sosyal medyada paylaşmadıysa :)

Peki olumlu olumsuz sürpriz var mı fiyat olarak? Ya da 4x4 gelecek mi benzinli pakette? En azından onu bilsek süper olurdu :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;609868
Peki olumlu olumsuz sürpriz var mı fiyat olarak? Ya da 4x4 gelecek mi benzinli pakette? En azından onu bilsek süper olurdu :)

Fiyatlar henüz netleşmedi fakat çok iyi bir fiyatla geleceğini söyleyebilirim. Tahminlerim tuttu gibi :) 4x4 benzinlide gelecek. En baz model bile donanım olarak gerçekten baya dolu. Bu donanım ve fiyatla gelirse ortalık karışır :)