škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Kodiaq'ın Fiyat Listesi Belli Oldu

baba63 · 83 · 36739

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OZDI

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyiki kodiaqı beklemeden mart ayının sonunda Yen'i arabamı almışım

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OZDI;616491
Bugün kodiaq a bayiden en dolu paketini ve 4* 4 inceleme fırsatını buldum
Benim için fiyasko oldu
İç kalitesi ve görselliği benim beklentimin çok altında kaldı
Dış tasarımı idare eder ama kasanın büyüklüğünden olacak herhalde bana çok yayvan geldi araba
Hele fiyatı çok uçuk 175 000 tl ne demek

Gerçekten çok pahalı ancak aynı segmentteki xtrail ve Crv ile kıyaslandığında fiyatı en uygun ve en kaliteli olan Kodiaq. Sadece inceleyebildim henuz test etme imkanım olmadı .

Xtrail PPP yani full paket malzeme kalitesi kötü.Aynalar otomatik kapanmıyor. Kumandadan cam acma kapama yok , camı kapatıp açmak için tuşa basık tutmanız gerek, tek dokunmayla olmuyor . Seyir halinde kapı kendi kilitlenmiyor siz kilitliyorsunuz. Yol , Motor ve Ruzgar sesinden arkadakinin söylediklerini duyamıyorum :). Kapıların bi kapanışı var 5 litrelik yağ tenekesi gibi :). D segment Suv ama bagaj Octaviyanınkinden daha küçük .

Dış görünüş zevk meselesidir. Ben Kodiaq dış görünüşüne bayılıyorum ve en çok ihtiyacım olan şey bagaj ve geniş iç hacim. 2 konuda da sınıfının lideri .

Bu segmentin en iyisi 5008 bence . özellikle 1.6 dizel otomatikle gelişi satışlarını çok arttıracaktır geldiğinde. hem iç hem dış tasarımını çok beğeniyorum .
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2017, 22:47:59 Gönderen: mojaverock »

Çevrimdışı dou147

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yurtdışında yapılan 5008 vs Kodiaq testlerinde ya Kodiaq'ın önde olduğu söyleniyor bazı durumlarda ise beraberlik

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Karoq'ta 1,6 dizel otomatik olacak deniyor.Muhtemelen seneye Tiguan ve Ateca'da da aynı kombinasyon olacaktır. Fiyatlar da birbirine yakın olur diye tahmin ediyorum.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tum vag grubu tekel gibi yonetilirse olacagi bu. Skoda vag olmasina ragmen farkli bir distributorde olsaydi o zaman fiyat avantajlarini yasayabilirdik. Ama simdi adm Ateca yi da Kodiaq i da ve en cok da Tiguan i dusunmek zorunda.

Ayrica bu vergi politikasi devam ederse yakin zamanda bazi model ve donanimlar ulkemize yanlizca ozel siparisle gelebilecek

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Nissan xtraildeki sert düşüş Kodiaqtan kaynaklı muhtemelen .