škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kodiaq

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcbtr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yalnız bu gösterge ekranı ile başaşağı çakılır beklentiler. Rakiplerinin büyük kısmı dijital kadran vs. ile girerken ve bu kadar iç kısmı övmüşken gidip en alt segmentle aynı şeyleri kullanırsan olmaz bence... Hele ki Tiguan da aşağı yukarı aynı para olacakken, pek talep görmez gibi...

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Vallaha ben bekleyecektim  ama satıştaki çocuk mart dedi superb şipariş ettim umarım pişman olmam bayağı güzel olacak gibi

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadasa tiguan 1.4 tsi 150 bg aldik 117 bine hayalet vs iyiydi.harbiden bu bos olmus gibi kesin 115 120 istenir

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;588040
Arkadasa tiguan 1.4 tsi 150 bg aldik 117 bine hayalet vs iyiydi.harbiden bu bos olmus gibi kesin 115 120 istenir

Boş mu olmuş ? Hayalet ekran olmadığı için mi ? :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

KODİAQ'a sayılı günler...
KODİAQ ilk iç görüntüleri ortaya cıktı. geniş iç hanım 7 kişilik rahat koltuk kapisitesi ile göz dolduruyor. 720 lt bagaj hacmi koltuklar katlandığında 2065 lt olan devasa bir bagaj.
Yeni nesil multimedya sistemi 360 derece park kamerası otonom sürüş gibi pek çok teknolojik yeniliklerle geliyor.
KODİAQ ile ilgili yeni bilgiler için bizi takip etmeye devam edin.
...

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
720 LT bagaj 7 koltuk açık hali değildir dimi ?

Çevrimdışı mcbtr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İnsanları iç mekanı ile o kadar heyecanlandırdıktan sonra, bu kadar düz bir iç mekanla çıkıp tiguan'ın 88.000 olduğu bir piyasaya 75.000'den yukarı bir fiyatla girerse, tutunması çok güç.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcbtr;588630
İnsanları iç mekanı ile o kadar heyecanlandırdıktan sonra, bu kadar düz bir iç mekanla çıkıp tiguan'ın 88.000 olduğu bir piyasaya 75.000'den yukarı bir fiyatla girerse, tutunması çok güç.

7 kişilik vede 4,70 uzunluğunda large suv dan bahsediyorsunuz. tiguan la ne alakası var tiguana karşılık yeti gelecek yeti - tiguan - ateca bunlar ücüz grup

bunce bu aracı tiguanla eşleştirmeyin yanılırsınız. tiguan fiyatına büyük suv alacaksınız günümüzde kalitesi tartışılır captiva satıldı onun boşluğunu dolduracak bir araç.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kalite bazında tiguanla mukayese bile kabul edilmez. Sınıflari farklı çünkü. Vw grubu Q5 ile birlikte bu segmentte temsil edecek iki modelden biri olacak.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;588686
7 kişilik vede 4,70 uzunluğunda large suv dan bahsediyorsunuz. tiguan la ne alakası var tiguana karşılık yeti gelecek yeti - tiguan - ateca bunlar ücüz grup

bunce bu aracı tiguanla eşleştirmeyin yanılırsınız. tiguan fiyatına büyük suv alacaksınız günümüzde kalitesi tartışılır captiva satıldı onun boşluğunu dolduracak bir araç.

altına imzamı atıyorum :) ayrıca 1.4 Tsi motorun olması fiyat ve vergi avantajı yaratacagindan rakiplerinden 1 adim önde olacağını söyleyebiliriz. Sanırım bu segmentte düşük hacimli motor sunan X3 1.6 benzinli, Xtrail 1.6 dizel ve Koleos 1.6 dizel mevcut. Başka aklıma gelmiyor. Sadece Koleos fiyat olarak iddialı olacaktır. Yani şöyle bir düşününce Kodiaq in ciddi avantajı olacağını söyleyebiliriz. Tsi motor, 7 ileri yağlı kavrama DSG ve hafifletilmis MQB platformu kulağa hoş geliyor :D

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ayhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kodiakın ön ızgarası neden kromlu değil acaba? Bana ilginç geldi. Kromlu olsa daha güzel olurdu. Superb active'de kromsuz olanı sevmedim.

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tarih netleşti mi acaba şu an halihazırda eylül sonu gelecek bir superb almış bulunuyorum yılbaşına yetişecek ise onu devredip bunu bekleyebilirim
Ya da şöyle söyleyim sizce superb mi kodiaq mı

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha lansman olmadi hele ogrenelim bi donanimlari sonra yorum yapilir

Sent from my iPhone using Tapatalk