škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

RNS 510 Navigasyon

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tlgdnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2010 model octavia elegance aracımda  bolero mevcut ancak malum navigasyon kamera gibi özellikler eklemek istendiğinde astarı yüzünden pahalı oluyor. RNS 510 bu araca birebir uyumlumudur.Çerçeve vs. kullanmak gerekirmi?Değişim tavsiye edermisiniz.Teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2016, 16:30:59 Gönderen: tlgdnc »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda da RNS510 Columbus olarak geçer.'10 modelde birebir uyumludur.Çerçevesi değişmesi gerekir.
Bolero'ya zaten istesenizde kamera takamazsınız.Columbusta ise ya orjinal kamera yada 100 liralık bir aparat+ normal kamera  şeklinde olur.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2016, 21:09:57 Gönderen: enoktakenokta »
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı tlgdnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bilgilendirme için teşekkür ederim.Araçta maun kaplama var.Bulamam herhalde bu şekilde bir çerçeve.Uğraşmaya değermi bilemedim.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2016, 21:10:22 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba ben başka bir platformda orjinal Teybimize kamera takıldığını şayit oldum.Yalnız tüm bolerolara uyumlu olmadığını önce boleronun seri numarasınile kendilerine başvurmamız gerektiğini okumuştum.İsterseniz bu postu araştırarak size özelden uygulamayı yapan kişinin iletişim numarasını vs. İletebilirim.

Çevrimdışı tlgdnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bonjovi0433;599197
Merhaba ben başka bir platformda orjinal Teybimize kamera takıldığını şayit oldum.Yalnız tüm bolerolara uyumlu olmadığını önce boleronun seri numarasınile kendilerine başvurmamız gerektiğini okumuştum.İsterseniz bu postu araştırarak size özelden uygulamayı yapan kişinin iletişim numarasını vs. İletebilirim.

Fiyatla ilgili bilginiz varmı?