škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vites boştayken devir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 1.6 dsg de vites bosa alindiginda devir 2.5 i gecmiyor. Sizde de boyle mi acaba? Arabanin acemisi olduk iyice.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç dururken o devirleri geçmemesi normal kesici var araçta bir çok araçta durum böyle

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet bizdede oyle

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Onceki hyundai ve opelde boyle bir sey yontu garip geldi bana. Gerci opel 1.3 tu neyini kesecek guc yok zaten.

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onurr;597623
Onceki hyundai ve opelde boyle bir sey yontu garip geldi bana. Gerci opel 1.3 tu neyini kesecek guc yok zaten.

Öyle düşünmeyin bizim 1.3 linea da da var aynı olay yeni nesil motorlarda bu olay var superb de denememiştim hiç

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boş viteste gaz verip salınım olmasın diye, krank ve pistonları korumaya yönelik bir özellik bu...VAG grubunun çoğu motorunda böyle..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mrtsprb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de aynı şey vardı. Satış temsilcisine gidip sordum. Bana servise bir soralım benim de bilgim yok dedi. Ben kapıdaki test aracına baksam yeterli olur dedim. Test aracında da aynı durum olunca çok kafama takmadım.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaş Corolla'sına egsoz muayenesi yaptırırken yapan kişi gaza kökletmiş ve dinamonun ürettiği voltajı ayarlamaya (regüle etmeye) yarayan konjektörü yakmıştı.

Birinci viteste de benzer bir durum olduğunu bir yerlerde okumuştum. Manuel 1 de iken 3000 deviri geçince kendisi 2.inci vitese geçiriyor şeklinde. Denediğimde bende olmamıştı.:o