škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kış lastiğine geçiş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba aracim rapid sedan üzerinde şuan dunlop sportmaxx 215/45/16 yaz lastikleri var malum havalar soğuyor elimde Pirelli winter sottozero 3 215/55/16 kisliklar var taksam sorun olur mu yardım ederseniz sevinirim

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik değişimlerin % oranı 3 ü geçmemeli deniliyor firmalarca sizin belirttiğiniz ölçüler farkı %6.68   olmaz   ha olur ama nasıl olur süspansiyon aşırı zarar görebilir yakıt artar motoru yorar ve ömrünü ciddi oranda azaltır araç hantallaşır  karla birlikte  çamurluğa sürtme  yapar vb.

Çevrimdışı inanpolat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben 195 55 16 siparişi verdim.goodyear marka...sorduğum tüm lastikçiler sorun olmaz dedi...zaten fark yüzde üçün biraz üstünde çıkıyor...selamlar

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanpolat;596668
Ben 195 55 16 siparişi verdim.goodyear marka...sorduğum tüm lastikçiler sorun olmaz dedi...zaten fark yüzde üçün biraz üstünde çıkıyor...selamlar

195/55/16 lasriklerle beraber 2. kışım herhangi bir siminti yok surtme vs. Lastikler nexen winguard

Çevrimdışı inanpolat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guthrie;596814
195/55/16 lasriklerle beraber 2. kışım herhangi bir siminti yok surtme vs. Lastikler nexen winguard

Kullanan birinden bu yorum içimi ferahlattı...selamlar

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
205 45 16 yı 2 yıldır kullanıyorum biraz ince kalıyor sadece ama sorun yok..ağrı gibi bir yerde hergün kullanıyorum..