škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15.000 Bin Bakıma Sokuyorum Aracı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
15.000 Bin Bakıma Sokuyorum Aracı servis deneyimlerimi paylaşıcam bir kaç sıkıntıyı da soracam tespit ettiğim sorunlar
1.) Araç sağ dönüşlerde ilginç bir ses yapıyor manevralarda
2.)8.000 bin de Köye giderken Bolu çıkışında geç marş alma yaşamıştım ve köy de de devam etmişti gerçi şimdi yok ama soracağım yinede
3.)Kasis geçişlerinde ön takımdan lıkırtı sesi geliyor
4.) Boya dökülmesini soracağım
5.) Ek donanımları isticem bakalım ne fiyat verecekler mesela içeride sesli telefon konuşma donanım yerleri var gibi gözüküyor ama çalışmıyor Active donanımlarda bu özellik yok açılır mı fiyat nedir gibi
6.) Ufak bir hasarım var malum araç büyük kör noktası oluyor park esnasında babam kaldırıma sürtmüş ezilme var mini onarıma girer mi diye soracam

Yenibosna Altura götürücem forum sponsorumuz uzak kaldı yoksa ona gidicektim

Bu soru forumda ki kardeşlerime skoda da ilk servis deneyimim olacak talep etmem gereken konular olurmu görüşlerinizi almak istiyorum  

Daha önce Audi Şenyıldıza gidiyordum Audi A4 için

Saygılar Hayırlı Cumalar dilerim
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2016, 12:16:40 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı yolcu60

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sesli telefon konuşması demişsiniz.Nedir o.Blututh mu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yolcu60;595541
Sesli telefon konuşması demişsiniz.Nedir o.Blututh mu

Aynen bluetooth

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta alturda yaptırdık bakımı hizmet iyi orda ki servis danışmanı ilgili birde marş alma durumunun ben tamamen rakımla alakalı olduğunu düşünüyorum karadenizin yüksek köylerinde bizde yaşadık istanbulda hiç yaşamadık havaya bağlı bir durum sanıyorum

Çevrimdışı yolcu60

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;595544
Aynen bluetooth

Ben aracı alırken iki tane olmazsa olmaz şartim vardi.Biri blututh diğeri hiz sabitleme.Şu anda ikisi de var araçta.Yanlış hatırlamıyorsam blututh için 600 lira gibi bir rakamdan bahsediliyordu.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeş servise gir bakımı yaptır ve arkana bakmadan kaç. İstanbulu bilmiyorum ama buralardaki servisler öyle ilgisiz ve bilgisiz ki anlatamam. Direkt seni geri zekalı durumuna sokuyorlar. Bu böyle olur deyip çıkıyor işin içinden.
Aracı malum kronik sorunlar ve lastiklerdeki kayma problemi yüzünden servise götürdüm. Randevu günü gittim, ben beklerken usta başı aracı test etmiş, araçta birşey yok, lastiklerinizde çok güzel, kaymıyor dedi. Sonra beraber teste çıktık araç bariz patinaja düşüyor, başladı bunlar çok güçlü motorlar o yüzden bu kadar kayması normal vs. anladımki uğraşmaya gerek yok lastik konusunda servisten birşey çıkmaz.
Usta başına sağ kapı zor kapanıyor, silecek fıskıyesi düzgün çalışmıyor dedim. Olmaz öyle şey 3 aylık araçta kapı kapanmaz olurmu diye başladı. Tabi bunun kronik sorun olduğunu anlatamadım. Neyse kaporta ustası geldi, kapıyı deneme ihtiyacı bile duymadan fitili soydu içeri silikon sıktı. kapattı açtı sorun düzeldi. Cam suyu dedim, adamın tavrı aynen beni ''UFO gören masum köylü'' moduna soktu. abi fıskiye güzel çalışıyor, bu böyle olur dedi çıktı. Hayatımda ilk defa araç kullanıyorum sanki. kendim kaputu açtım bak şu hortumlara revizyon gerekiyor diye tarif ettim. elektrikçiyi çağırdı, tamam abi bu servis aksiyonu uzun sürer ama yapalım dedi. İki dakikalık işe 2 saat beklettiler. Yukarıda servis randevusu veren sekreterin orada millet randevu alacam aracımın sorunu var baktıracam diye kavga ediyor. Aşağı servis bölümünde ustalar iki aracın başında oynayıp duruyorlar.
Hal böyle işte.
Daha önceki aracımla defalarca VW servisine gittim. İlgi, alaka, sorunlara hakimiyet mükemmeldi.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim inşaALLAH istanbul daki öyle olmaz, burda bir arkadaş önerdi alturu memnun kalmış bakalım bize neler diyecekler kronik , sorunları iyi çözmüşsün valla helal olsun dediğin gibi mal mal personelleri var anlamıyorum işini seven adam alsalar şöyle skoda sever birilerini bence daha iyi olur . Dediğin olayı Kadıköy de yaşadım aracımı alırken satış temsilcisi ile artık whatsapp dan iletişim kuruyordum çünkü kadın hiçmi anlamaz anlamıyordı ne sorsam başkasına sorup geliyordu neyse takılmadım pek kendim çözdüm
Araç lastik yüzünden mi kayıyor benim araç kolay kolay patinaj çekmiyor
Tabi yüklenirsem lastiklerim michell prifilaf mi nedir işte daha doğru bile yazamıyorum adını ölçüsü 215/60/16 küçük belki ondan mı .
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2016, 14:39:39 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de ocak ayında ilk bakıma gideceğim. Fiyat olarak ne kadar tuttu, bilgi verirseniz sevinirim.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yolcu60;595546
Ben aracı alırken iki tane olmazsa olmaz şartim vardi.Biri blututh diğeri hiz sabitleme.Şu anda ikisi de var araçta.Yanlış hatırlamıyorsam blututh için 600 lira gibi bir rakamdan bahsediliyordu.

Bakalım bende sorayım ne fiyat verecekler

Alıntı yapılan: masah;595616
Ben de ocak ayında ilk bakıma gideceğim. Fiyat olarak ne kadar tuttu, bilgi verirseniz sevinirim.

Tamam kardeşim bilgi vereceğim

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 dizel otm rapidin ilk bakimina 570 tl verdim corum ahlatcilarda. On tamponda surtme sonucu iki tarafindada boya deformasyonu vardi cok guzel onarmislar. Arac ici lambayi sokmustu benim sipalar tamir etmisler onuda. Genel olarak ilgi alaka iyiydi ali bey servis danismani idi.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çarşamba günü bende konyada girecem15 binlik bakıma araba 4 binde 580tl fiyat verdiler

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;595672
Çarşamba günü bende konyada girecem15 binlik bakıma araba 4 binde 580tl fiyat verdiler
4 binde niye bakıma sokuyorsun yanlış mı anladım

Alıntı yapılan: guthrie;595652
1.4 dizel otm rapidin ilk bakimina 570 tl verdim corum ahlatcilarda. On tamponda surtme sonucu iki tarafindada boya deformasyonu vardi cok guzel onarmislar. Arac ici lambayi sokmustu benim sipalar tamir etmisler onuda. Genel olarak ilgi alaka iyiydi ali bey servis danismani idi.

Sizin adınıza sevindim güle güle kullanın araçınızı

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;595702
4 binde niye bakıma sokuyorsun yanlış mı anladım

Araç 4 binde ama alalı 1 yıl olacak seneden dolayı bakıma girecek

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de 8kasım a randevu aldım, 15bin bakimi için Kayseri incar Otodan, 565 tl diyorlar. Aracım1.4 active . İsin kötüsü 10 15 gün sonra bakim kampanyaları başlar, %20 indirim oluyor genelde ama yıl dolduğu için (gerçi km de doldu aracın) mecburen yaptiracagiz.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben geçen hafta konmar da yaptırdım ilk bakımı 590tl tuttu, benimde araç 1.4tsi active