škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2015-2016 larda sizce şu ürün olurmu ? Uyumlumu ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat Ç.;596139
Aynı takımdan Golf aracımda kullanıyordum. Satarken söktüm şimdi fabia'ya taktım pedallar birebir uyuyor ama ayak dayama elimde kaldı tabiki :D

tamamdır teşekkürler :)

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat Ç.;596139
Aynı takımdan Golf aracımda kullanıyordum. Satarken söktüm şimdi fabia'ya taktım pedallar birebir uyuyor ama ayak dayama elimde kaldı tabiki :D

Ayak dayama neden elinizde kaldı? Fabiaya uyumlu değil mi? Şimdi linkteki ürünün ayak dayaması Fabia uyar mı uymaz mı?

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;596145
Ayak dayama neden elinizde kaldı? Fabiaya uyumlu değil mi? Şimdi linkteki ürünün ayak dayaması Fabia uyar mı uymaz mı?

Fabia'da ayak dayama kısmında sadece döşeme mevcut. Parçayı takacak yer mevcut değil, o yüzden takamadım.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Üstteki resimlerde nasıl takmışlar acaba? Sipariş vermeyi düşünüyorum o yüzden emin olmaya açılışıyorum. Boşuna alıp da elimizde kalmasın.

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;596153
Üstteki resimlerde nasıl takmışlar acaba? Sipariş vermeyi düşünüyorum o yüzden emin olmaya açılışıyorum. Boşuna alıp da elimizde kalmasın.

üstteki ürün ile ilk sayfadaki linkdeki ürün farklı

benim bahsettiğim ürün bu linkdeki

https://tr.aliexpress.com/item/Original-Car-Pedals-Cap-Foot-Rest-Cover-Accelerator-Brake-Clutch-MT-AT-For-Volkswagen-VW-Golf/32266940446.html?detailNewVersion=&categoryId=200000486

yani bunu alırsanız ayak dayamayı takamıcaksınız. bunun sadece pedal için olanlarını alırsanız takabilirsiniz.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat Ç.;596154
üstteki ürün ile ilk sayfadaki linkdeki ürün farklı

benim bahsettiğim ürün bu linkdeki

https://tr.aliexpress.com/item/Original-Car-Pedals-Cap-Foot-Rest-Cover-Accelerator-Brake-Clutch-MT-AT-For-Volkswagen-VW-Golf/32266940446.html?detailNewVersion=&categoryId=200000486

yani bunu alırsanız ayak dayamayı takamıcaksınız. bunun sadece pedal için olanlarını alırsanız takabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim bana ayak dayamalı Lazım aracım otomatik o yüzden ihtiyaç duyuyorum. Aklınızda olsun denk gelirse paylaşırsanız sevinirim

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;595497
Bizdeki gibi olan hali :

Uygulama sonrası olan hali ve bence güzel yapmış o kısmı parça :

Bu arkadaş o ürünü nereden almış acaba

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;596155
Çok teşekkür ederim bana ayak dayamalı Lazım aracım otomatik o yüzden ihtiyaç duyuyorum. Aklınızda olsun denk gelirse paylaşırsanız sevinirim

biraz aliexpress kurcalayın hocam vardır illaki. Arkası güçlü 3M bantlı olan varsa alıcaksınız bantı açıp halı temiz ve kuru iken oraya yapıştırcaksınız o kadar. montesi kolay ama ürünü bulmanız gerek siteden.

Çevrimdışı hmulusoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hevesim kursağımda kaldı ya sepete eklemiştim tam. ayak dayama kısmına bi çözüm bulmam lazım :(

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hmulusoy;637445
Hevesim kursağımda kaldı ya sepete eklemiştim tam. ayak dayama kısmına bi çözüm bulmam lazım :(

Konunun başındaki paket ayak dayamalı ve bizim araçlara oluyor.

Çevrimdışı lord0909

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
eminmisiniz hcm 2018 otomatik araca olur mu uygun mu ayak dayama o ilk mesajda belirtilen linkteki ürün

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ayak dayama kesinlikle olmaz, ben de aldım o ürünü şuan kullanıyorum. Benim araçta otomatik. O yüzden ekstra o aparatı almayın sadece fren ve gaz olanı alın. Ürün çok kaliteli çıktı 3 yıldır kullanıyorum. İç kısmında Wv logosu ve parça kodu var. İlla ayak dayama istiyorsanız o tarz ürünlerde mevcut. Alıp çift taraflı bant ile uygulayabilirsiniz.
örnek olması açısından https://www.aliexpress.com/snapshot/8363613358.html?orderId=79847645131696    başka modellerde var

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;640524
Hocam ayak dayama kesinlikle olmaz, ben de aldım o ürünü şuan kullanıyorum. Benim araçta otomatik. O yüzden ekstra o aparatı almayın sadece fren ve gaz olanı alın. Ürün çok kaliteli çıktı 3 yıldır kullanıyorum. İç kısmında Wv logosu ve parça kodu var. İlla ayak dayama istiyorsanız o tarz ürünlerde mevcut. Alıp çift taraflı bant ile uygulayabilirsiniz.
örnek olması açısından https://www.aliexpress.com/snapshot/8363613358.html?orderId=79847645131696    başka modellerde var

Bende 2 yıldır kullanıyorum KROM Pedalları ve çok memnunum her yıkatmadan sonra kendim diş fırçasına temizlik ürünü sıkıp temizliyorum ışıl ışıl parlıyor. Siyah pedallardan çok daha güzel üzerindeki çıkıntılar çok iyi tutuyor ayağı.