škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Rapid Alımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrah3888

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Sizden bilgi almak için.
İşyerine araçla gidip gelmek için araba almaya karar verdim polo düşünüyordum. Sonra o paraya biraz daha büyük almaya karar verdim. Skoda Rapidi gördüm. Skoda rapidi öneriyormusunuz ? 1.4 TDI düşünüyorum. Eğer temiz bulursam 2.el almayı düşünüyorum yoksa sıfır alacağım. Otomatik mi manuel mi alayım ? Otomatik vitesinde sorun oluyor mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah3888;595232
İşyerine araçla gidip gelmek için araba almaya karar verdim polo düşünüyordum. Sonra o paraya biraz daha büyük almaya karar verdim. Skoda Rapidi gördüm. Skoda rapidi öneriyormusunuz ? 1.4 TDI düşünüyorum. Eğer temiz bulursam 2.el almayı düşünüyorum yoksa sıfır alacağım. Otomatik mi manuel mi alayım ? Otomatik vitesinde sorun oluyor mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler.
Benim rapid satılık marta kadar garantisi devam ediyor 2015 model elegance 1.6 tdi manuel.yetkili servis bakımlı ve hatasız.daha fren balatalarım değişmedi 115 bin km.sıfır michelin lastik üzerinde.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Otomatik şanzıman'da sorun pek olmuyor . Gerçi alacağınız araç 2014 ve üzeri olacağı için garantili durumdadır . Veya uzatılmış garantilidir .

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah3888;595232

İyi günler.

Dostum bende 2015 eylül ayında aldığım 1.4 dizel otomatik var 24000 de.

İlan No: 356961100
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-gelen-alir-dusuk-km-hatasiz-cam-tavan-sifiri-76950-oldu-356961100/detay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Leon tavsiye ederim. Skoda anlamsız zam yapmaya başladı. Leon şu an daha makul duruyor.

Çevrimdışı emrah3888

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim arkadaşlar. düşünmeye ve araştırmaya devam ediyorum :)