škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi marka lastik kullanıyoruz?

Ziyaretçi · 244 · 118618

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüksek yol sesi var ama nam-ı diğer emniyet lastiği turanza

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir tane turanzam olsun da yol sesi olsun:lol:

Bu arada sesli mesli ama turanza ciddi derecede çok iyi lastik 195/55/15 ölçüsü 200 küsür lira lastikler eskidiğinde çok arayacaksınız turanzayı :D

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
petlas 515

petlas'sa koy sepete :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı Lemonade

• Nano-maniac
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Simdilik Bridgestone Turanza Er30.Simdilik diyorum zira ER300 ile degistirmeyi dusunuyorum.Cok arastirdim Michelin Primacy HP ile ER300 arasinda kaldim.

Hangisini alirsam beni uzmeyeceginden emin oldugum icin ER300 de karar kildim.

Bunda simdiki lastikleriminde Bridgestone olmasinin ve sorun cikarmamasininda etkisi buyuk

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan aracın üstünde continental var gayet memnunum bunlar bitince yine continental alırım diye düşünüyorum. Bridgestone'da kullandım ondanda memnundum.
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turanza Er300 aşırı yağmurda bile kuru asfaltta gidiyormuş havası veren lastik :)

Lassa İmpetus Revo2 er 300 çok benzer lastik ikisindende memnunum.

Çevrimdışı ilkercom

• Deneysel Tecrübe Adamı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
pirelli p7 225 / 45 / 17 W aldığımda üzerindeydi. Çok soğukta ve yağışta ortalama bir tutuşu var. ama yazın gerçekten efsane.

ama imkanım olsa Eagle F1 asimetrik alırdım.

Çevrimdışı atahan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
goodyear ultragrip 7+ fiyat ve stok sormak için gittim
 haftaya taze lastiklerin geleceğini ve goodyear ultra grip 8 den başka kış lastiği gelmeyeceğini söyledi
 bugünde
 http://www.hepsiburada.com/Liste/goodyear-18555-r15-82t-ultragrip-8-lastik/ProductDetails.aspx?productId=otysf778885&categoryId=259720
 bunu gördüm.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
çok yeni ama duyan bilen var mı acaba...

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;3454
bridgestone er300 turanza

:+1:...Bundan sonrada kullancağım lastiklerdir...

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cooper vardı aldıgımda üstünde yeni diye elleşmedim :)

Çevrimdışı Ra_eM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı aldığım üzerinde                  Michelin takılıydı ve hala devam ediyor :D

opel33

• Ziyaretçi
Yazlıklar Bridgestone - Turanza
Kışlıklar GoodYear - Ultra Grip 7 ;)

İkisininde ölçüleri 205-55-16R

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atahan;258360
goodyear ultragrip 7+ fiyat ve stok sormak için gittim
 haftaya taze lastiklerin geleceğini ve goodyear ultra grip 8 den başka kış lastiği gelmeyeceğini söyledi
 bugünde
 http://www.hepsiburada.com/Liste/goodyear-18555-r15-82t-ultragrip-8-lastik/ProductDetails.aspx?productId=otysf778885&categoryId=259720
 bunu gördüm.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
çok yeni ama duyan bilen var mı acaba...

yazlik hankok,kislik goodyear ultragrip 7 kullaniyorum kisliklar mukemmel.bu arada goodyear lastiklerde kampanya var navigasyon cihazi hediye veriliyor.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• swedespeed
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Pirelli Cincurato p7:Aracın üstündeydi.Parasının hakkını kesinlikle veriyordu.Bozuk yolda yanlışlıkla sert çukurlara girince 2'si boşa gitti.
Bridgestone Potenza:Çok sert,yol sesi vardı.P7'den sonra çok rahatsız ediciydi.
Michelin Pilot Sport 2:Alalı birkaç ay oldu.Çok sevdim:)
Yeni alsam tekrar michelin serilerinden seçerim.
Fiyat/Performans olarak p7'yi tek geçerim.(Pilot sport 2 ,pirelli p7'nin  fiyatının iki katı:()

Çevrimdışı suvari2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Gt Radial kullandım güzel geldi bana ama nexen de olabilir eski arabada o vardı