škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul Avrupa Yakası Servis Önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
selamlar Arkadaşlar 15.000 bin bakıma giricek aracım  servis önerisi olan var mı avrupa yakasında esenyurtta oturuyorum güzel ilgilenecek ya da usta önerecek var mı

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum bende oradayımi.Önceki aracım passattı ve doğuş esenyurta götürüyordum. Bunu avek e götürmeyi planlıyorum, önceden ufak bir servis işim olmuştu ve avekten memnun kalmıştım.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;594361
Dostum bende oradayımi.Önceki aracım passattı ve doğuş esenyurta götürüyordum. Bunu avek e götürmeyi planlıyorum, önceden ufak bir servis işim olmuştu ve avekten memnun kalmıştım.

Avek çok sıkıntılı kapı boyansın diye vermiştim satarken ne çıksın kapıyı değiştirmişler haberimiz bile olmadı ve bir başka müşteriden de duymuştum avekte yoğunluktan park halinde kaza yapmışlar servis görevlileri karar veremedim kime gitsem yüncüleri övmüşler sponsor diye mi acaba

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;594446
Avek çok sıkıntılı kapı boyansın diye vermiştim satarken ne çıksın kapıyı değiştirmişler haberimiz bile olmadı ve bir başka müşteriden de duymuştum avekte yoğunluktan park halinde kaza yapmışlar servis görevlileri karar veremedim kime gitsem yüncüleri övmüşler sponsor diye mi acaba

Bu söylediğin çok ciddi bir konu , şimdi benim de içime kurt düştü açıkçası :( Ne yapsak bilemedim. Bir servis için de yüncülere gidilmez ki. Bu mimarsinan da bir servis vardı; adını hatırlamadım şimdi. Orası nasıldır acaba ?

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Avek yakınında Altur var, ben oradan aldım, ilk bakıma oraya gittim. Servis danışmanı Yunus bey epey ilgilendi sağ olsun.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;594564
Bu söylediğin çok ciddi bir konu , şimdi benim de içime kurt düştü açıkçası :( Ne yapsak bilemedim. Bir servis için de yüncülere gidilmez ki. Bu mimarsinan da bir servis vardı; adını hatırlamadım şimdi. Orası nasıldır acaba ?

Bir akrabam var o mimarsinan a gidiyor yetisini götürüyor memnundu ama kardeşim benim arabayı götürmüşdü abi sakın orda bakıma gitme dedi çünkü benim araç active donanım sessli telefon konuşması yok kardeşim açavilirmiyiz diye sormuş adam mal mal cevaplar vermiş boğacaktom adamı dedi yenibosnada bir yer var oraya bir sebebten uğramıştım far arızası için adamlar aracı aldı ustaya götürdü hemen çözdüler ücrette talep etmediler Esenyurttau da bilmiyorım nasıl hizmet veriyoe kime gitsek diye kararsız kaldık

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;594598
Bir akrabam var o mimarsinan a gidiyor yetisini götürüyor memnundu ama kardeşim benim arabayı götürmüşdü abi sakın orda bakıma gitme dedi çünkü benim araç active donanım sessli telefon konuşması yok kardeşim açavilirmiyiz diye sormuş adam mal mal cevaplar vermiş boğacaktom adamı dedi yenibosnada bir yer var oraya bir sebebten uğramıştım far arızası için adamlar aracı aldı ustaya götürdü hemen çözdüler ücrette talep etmediler Esenyurttau da bilmiyorım nasıl hizmet veriyoe kime gitsek diye kararsız kaldık

Yenibosna'daki Altur.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;594600
Yenibosna'daki Altur.

bir arayıp fiyat alayım alturdan birde tanıdık usta var mı orda servis danışmanı değil içerden usta

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;594602
bir arayıp fiyat alayım alturdan birde tanıdık usta var mı orda servis danışmanı değil içerden usta

Usta tanımıyorum maalesef.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Esenyurt Doğuş skoda için tek lift kullanıyor. En azından bana söylenen bu idi, bu septen bakım arıza vs gibi konularda çok ileri tarihlere atıyorlar.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyükçekmecedeki servis Özaydın, servis müdürü de Mercedesten gelme ve bilgili bir abi Birol Bey. Ben Başakşehirden kalkıp oraya gidiyorum 2-3 seferdir. En azından şunu söyleyebilirim ben memnunum.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;594612
Büyükçekmecedeki servis Özaydın, servis müdürü de Mercedesten gelme ve bilgili bir abi Birol Bey. Ben Başakşehirden kalkıp oraya gidiyorum 2-3 seferdir. En azından şunu söyleyebilirim ben memnunum.

öz aydına kardeşimi gönderdim bana dediği abi servis görevlisi resmen mal adama soruyorum bu araçta telefon kiti var mı diye bana diyor ki bluetooth var sizde eeee diyor çalışmıyor kardeşim adamın cevabı araç çalışmadan çalışmaz o neyse kardeşim sabırla başka birşey soruyor araç bazen marşı geç alıyor nedendir diye cevap mazottandır shellden alın mazotu  daha araca bakmadan cevaplar böyle kardeşim dedi ki boğacaktım çıktım gittim

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşinizin muhatap olduğu gibi bir olay hiç yaşamadım. Marşla ilgili benimde sorunum olmuş ve araç uyarı vermişti. Gittiğimde aracı bilgisayara bağlayıp hata sorgusu yaptılar bir hata çıkmadı. Hatta üstüne Sadece ön tekerlek için paçalığı oradan aldığım halde, arka paçalıkları, kapı içi eşik korumaları hiç ikiletmeden taktılar. Tavandan gelen ve o zaman kadar gittiğim 4 servisin çözemediği sesi çözdüler sağolsunlar.
Bütün bunlar benim yaşadıklarım, siz ya da bir başkası da ciddi memnuniyetsizlikler yaşamış olabilir.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir kaç yerden fiyat aldım en uygunu sponsorumuz verdi ve randevu tarihi olarakta kısa tuttular diğerleri hep 10 gün gibi bir süre veriyorlar  çok yoğunlar :) nerde çokluk orda problem var gibi gelir bana hep acildir işleri

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;594944
bir kaç yerden fiyat aldım en uygunu sponsorumuz verdi ve randevu tarihi olarakta kısa tuttular diğerleri hep 10 gün gibi bir süre veriyorlar  çok yoğunlar :) nerde çokluk orda problem var gibi gelir bana hep acildir işleri

fiyat nedir acaba?benim aracımdada 45 000 bakım geldi.:)