škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Chevrolet Cruze alınır mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2015 rapid spaceback 1.4 tdi dsg 23000 km de aracımı satmayı düşünüyorum.  Üzerine 35000 alacağım araçlarla takas olur yazdım. Chevrolet cruze 1.6 60000 LPG'li orijinal bi araç ile takas teklif ettiler. Sizce ne yapmalıyım?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Chevrolet Türkiye' de bitti biliyorsunuz. Nacizane fikrim kesinlikle yanlis bi tercih!! En iyisi olsa ben girmezdim...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Chevrolet'in satışı yaklaşık 3 yıl önce bitti.
Sanırım en fazla da 2022-3 yılına kadar servislerin yedek parça tedarik etme mecburiyeti varmış. Sonrası muammaa...
Kısa vadeli de olsa, uzun kullanım için de olsa, 2. elde çok zarar ettirecek bir marka.
Karar sizin.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biz chevrolet çıkarken 2013my 1.4 turbo cruze ltz paket otomatik olanını 43 bine almıştık 2014ün ilk gününde. Yaklaşık 80 bin km binip geçtiğimiz temmuz ayında 46 bin tl ye hızlı gitsin diye hemen sattık. Beklesem 48 bin civarına giderdi. Satarken hala garantisi vardı aracın. Servis 10 yıl boyunca parça garantisi sağlıyor zaten dedikleri gibi. Yanlız 1.6 olanı alınmaz aracın onun dışında 1.4t olanları ucuza alınıp kafa rahat binilir

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şuan 1.4 tdi rapid spaceback'im var ancak önceden cruze'a 6 yıl binmiş biri olarak yazıyorum. TDİ motor ile atmosferik 1.6 motor arasında dağlar kadar fark var. Araba gitmiyor gibi gelebilir. Ancak donanım, konfor olarak ben çok seviyordum Cruze'u. LT, LS veya WTCC edition plus gibi paket ise tadından yenmez

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fikirleriniz için teşekkür ederim. Bende sıcak bakmıyorum. Ama nakite ihtiyacım var mecbur kaldım.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben olsam takas ederdim. Çünkü o banttaki bir aracı 3 kat daha kolay satabilirsiniz. ARadaki fark işi görüyorsa sorun etmezdim.

Binmeyi düşünseniz de daha uzuun yıllar astra parçaları ile kullanırsınız, yedek parçasının bitmesi imkansız. Bugün Saab'ın Daewoo'nun Rover'ın parçaları bile sebil gibi bulunuyor.

60-70 bin bandında araç satmak zordur, adı Golf bile olsa az çok zordur kendi içinde. Ciddi alıcı 40 kere gel gitler yaşar. Sıfıra kayar. Hele yıl sonuna doğru...

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Saab icin de ayni ikilemi yaşıyorum ancak yedek parçadan değil, en nihayetinde satmam gerekeceğinden

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Saab parçası bulunmuyor. Özel servislerde vs yatan birsürü araç var.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç 2012 60000 de LPG'li. Full paket. Tek sol ön çamurluk değişik o da iki hafta önce olmuş. Bal köpüğü renk. Üste 38000 alırsam takas edeceğim.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu dagilacak ama hep aklimdadir soyle son kasa bir saab 9-3. Hele bir de 2.0 ts olursa tadindan yenmez.

Ama nedense ulkemizde tutulamamis bir markadir. Oysa araclari vw nin cogu modwlinden daha kalitelidir