škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfır araç alımı

Devil · 32 · 6873

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Devil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar arkadaşlar
Yeni skoda rapid aracımı haftaya alıyorum ancak ilk sıfır araç alımı olduğundan nelere dikkat edilmesi gerektiğini nelerin istenmesi gerektiğini tecrübeli arkadaşların bu bilgileri benimle paylaşabilirler mi acaba?
Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Musa kardeşim, forumda bu konudan daha önce de birkaç kez bahsedilmişti.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=33443&highlight=motor+ve+%C5%9Fasi+no%27lar%C4%B1

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=36692&highlight=motor+ve+%C5%9Fasi+no%27lar%C4%B1

Ayrıca, arşivimde bulunan ve bu konuda dikkat edilmesi gereken şeyleri içeren word dosyasını sana gönderebilirim. Tabii ki e-posta adresini verirsen(forumdaki özel mesaj servisiyle gönderilebilir).

Araban hayırlı olsun, güle güle kullan :gaz:

Çevrimdışı pukbu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Devil;593913
Selamlar arkadaşlar
Yeni skoda rapid aracımı haftaya alıyorum ancak ilk sıfır araç alımı olduğundan nelere dikkat edilmesi gerektiğini nelerin istenmesi gerektiğini tecrübeli arkadaşların bu bilgileri benimle paylaşabilirler mi acaba?
Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba
Araçınız yaklasık kaç günde geldi ?
Birde aracınızı ne kadar'a aldığınızı paylaşabilirmisiniz.
Saygılarımla.

Çevrimdışı Devil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pukbu;594042
Merhaba
Araçınız yaklasık kaç günde geldi ?
Birde aracınızı ne kadar'a aldığınızı paylaşabilirmisiniz.
Saygılarımla.

Aracı faha alamadım nasipse cuma günü teslim dediler zaten kaporayı cuma gümü yatırmıştım. İstediğim araç ellerinde vardı.
Araç 1.2 tsi seda style paket büyülü siyah renginde fiyat olarak 63.900

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Devil;594206
Aracı faha alamadım nasipse cuma günü teslim dediler zaten kaporayı cuma gümü yatırmıştım. İstediğim araç ellerinde vardı.
Araç 1.2 tsi seda style paket büyülü siyah renginde fiyat olarak 63.900

Otomatik değil sanırım,
Liste fiyatı : 1.2 TSI Green Tec Manuel / 110 PS  63.600 TL araçta ek paket falan mı var acaba ?

Çevrimdışı Devil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DaNGeRouS_;594213
Otomatik değil sanırım,
Liste fiyatı : 1.2 TSI Green Tec Manuel / 110 PS  63.600 TL araçta ek paket falan mı var acaba ?

Araç otomatik style paket ekstra bir şey yok bu arada aracım 1.2 tsi 90 beygir
63.900 tl liste fiyatı değil bana önerilen son fiyattı.

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Devil;594215
Araç otomatik style paket ekstra bir şey yok bu arada aracım 1.2 tsi 90 beygir
63.900 tl liste fiyatı değil bana önerilen son fiyattı.

DGS yazmayınca şaşırdım o yüzden sordum tekrar :) Şimdi oldu güle güle kullanın :)

Çevrimdışı Fatih1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Üstad geçtiğimiz ağustos ayında bizimde rapid spaceback modelini alma şansımız oldu. Yaptığım tüm cimrilikler karşılığında kışlık kauçuk paspas ,trafik seti,bagaj havuzu ve koltuk koruma koparabildim ekstra olarak. Pazarlıkta koparman gerekiyor ne koparacaksan sonrası biraz sıkıntılı :)

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün altur'u aradım. 2016 model TDI DSG Style kırmızı renk (cam tavansız) 68.000TL dediler. Beyaz renk cam tavanlı emotion paketi vardı ona da 73.000 TL dediler.

Çevrimdışı Devil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fatih1;594275
Üstad geçtiğimiz ağustos ayında bizimde rapid spaceback modelini alma şansımız oldu. Yaptığım tüm cimrilikler karşılığında kışlık kauçuk paspas ,trafik seti,bagaj havuzu ve koltuk koruma koparabildim ekstra olarak. Pazarlıkta koparman gerekiyor ne koparacaksan sonrası biraz sıkıntılı :)

Paspası garantiledim trafik setide tamamda diğerlerini defalarca istememe rağmen veremeyeceklerini söylediler cuma günü aracı teslim alcam birde teslim alırken şansımı deneyecem:D

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garantili 23500 km de hatasız Full paket 68000
İlan No: 356961100
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-garantili-23500-km-de-hatasiz-full-paket-68000-356961100/detay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ayran_Buz;594440
Sıfır alacaklar benim aracı mı alsın diyorsun üstad :)

Aynen öle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı m.cepoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
s.a hayırlı akşamlar.forumda yeniyim. 0 km rapid spaceback almayı düşünüyorum. bir konuda bilgi edinmek istiyorum. spaceback modelinin türkiye de ambition style ve monte carlo ollacak şekikde 3 farklı donanım seviyesi var. bayilere gidildiğinde ise bir kaç aracın emotion plus donanım seviyesinde olduğunu söylediler. anladığım kadarı ile emotion plus style paket ayarında imiş.( tam emin değilim). ama sitede bu paket ile bilgi bulamadım. yardımlarınızı beklioyrum. yardımlarınız şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m.cepoglu;595187
s.a hayırlı akşamlar.forumda yeniyim. 0 km rapid spaceback almayı düşünüyorum. bir konuda bilgi edinmek istiyorum. spaceback modelinin türkiye de ambition style ve monte carlo ollacak şekikde 3 farklı donanım seviyesi var. bayilere gidildiğinde ise bir kaç aracın emotion plus donanım seviyesinde olduğunu söylediler. anladığım kadarı ile emotion plus style paket ayarında imiş.( tam emin değilim). ama sitede bu paket ile bilgi bulamadım. yardımlarınızı beklioyrum. yardımlarınız şimdiden teşekkür ederim.

Emltion pakette cam tavan ve birkac extra daha var sanirim

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m.cepoglu;595187

Üstad emotion paket dedikleri cam tavan, bagaj kapağının üzerine kadar uzanan cam yüzey, karartılmış arka farlar oluyor. +4250 lira tutar.