škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb kaput değişikliği boya sıkıntısı

Rache · 16 · 2827

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaslar aracın kaputu değişti. V değiştirilen kaputtaki boyayı beğenmedim. Serviste bana bir ay beklemen gerek dediler boyanın tam oturması için. Aykan skoda servisi. Adana. Bir ay sonra aracını getirip pasta cila yapacaz dediler hiç bir baloncuk pürüz kalmicak dediler. Köşelerde far tarafında pürüzler var ve birazda göçük var bir ay sonra gidecem düzeltilmezse değişimi isticem yine. Serviste bu hatayı gördüm dısarısı ne yapiyor acaba bilmiyorum. Ve gerçekten dediği gibi o kabarıkları ve göçükleri giderebilirlermi

Çevrimdışı yolcu60

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Geçmişte ikinci el aracımı sıradan bir boyacıda boyattım.Çok beğenmiştim boyayı.Kabarcık falan nedir ilk defa duyuyorum.Bizler boyadan anlamayan insanlar servisin attığı boyadaki hatayı görebiliyorsak vardır o işte bi sıkıntı.Madem begenmedin bir ay sonra cila atalım mı diyorlar.Yoksa bizim uygulamamız zaten böyle önce boya atıyor bir ay sonra cila atıyoruz mu diyorlar

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun. Bence servis servis deyip çok büyütmeye gerek yok. Zaten iyi bir boyacı serviste maaşa talim etmez, kendi dükkanını açar. Bence sanayii de çok temiz iş çıkaran ustalara ulaşmak zor değil. Boyada kabarcık varsa o kesinlikle düzgün bir iş olmamış!

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
pasta ile düzeltecem dedi ısta merak etme canını sıkma dedi dümdüz olacak kenarlar dedi. Şimdi o pasta cilayı boya yeni diye yapamıyorum bir ay sonra yapabiliriz o boyanın tamamen kuruması sertleşmesi gerekşyormus kaputta.bir düzeltmeyle halledilmezse şikayette bulunacam değişimi için tekrardan

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zamanında aynı olay hyundai de yetkili serviste başıma geldi. Kabarcık varsa boya vr ciladan sonra pasta çekilmesi gerekir. Pürüzler alınsın diye. Eğer işlem hatalı ise tekrar boyama isteyin adam akıllı yapılsın.  Benim dayım boyacı fakat yetkilide olsun araban dedi diye servise götürdüm. Boya Vernik bir arada atılınca kabarma akıntı oluyormuş. Tekrar işlem gördü aracım. Bir ay bekleyince otomatik mi düzelecekmiş. O zaman araçlarımız yün geçtikçe şarap gibi yıllanmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir ay boyanın kaputta tam kuruması gerekiyormuş. Bu zaman zarfından sonra parta cila yapılırmıs ve gerekli düzeltmeler kabarcıkları almak gibi hepsini yapacaklarmış pasta cila ile ama bekle dediler işte araçta bussines gri

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle saçmalık mi olur allah aşkına, boya araç üstünde mi kururmuş, bir ay sure mi gerekiyormus, ne saçmalıyorsun sen demediniz mi. İşi bilmeden eline yüzüne bulaştırip sonrasında da insanların zekalarıyla dalga geçiyorlar.
Geçmiş olsun.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yüksek hızda çalışıp pasta yaparlarsa boyayı inceltip kabarcıkları belki alabilirler ama yinede yapılan kötü bi iscilik var sizi mağdur etmeleri yanlış

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim takıldığım nokta neden kaputu değiştirtiniz nesi vardı?

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
malesef beklicem bir ay üstüne yetmiyormuş gibi kaputtaki boyada bulutlanma var acık görünüyor bu kendiliğinden ve pastadan sonra görünmicek dedi. Adam öğle bir konustuki herşey yüzde yüz olacakmış düzelecekmiş gibi.  

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
Alıntı yapılan: Rache;593914
malesef beklicem bir ay üstüne yetmiyormuş gibi kaputtaki boyada bulutlanma var acık görünüyor bu kendiliğinden ve pastadan sonra görünmicek dedi. Adam öğle bir konustuki herşey yüzde yüz olacakmış düzelecekmiş gibi.  

geçmiş olsun daha önce aracımızda kaput değişip boyanmıştı 2-3 ay sonra 4-5 cm lik boya dökülmesi oldu .
önce servis sizin hatanız yıkama hatası bu dedi . biz pekala tüketici mahkemesine bir soralım yeni boyanmış ve garantili olarak orjinal servisten çıkmış bir parçaya yıkama ile bu zarar verilebilir mi der demez servis müdürü telefonla arayarak kendi hatalarını kabul edip aracı tekrar işleme aldı .
ne yazık ki servislere çok güveniyoruz ama işin ehli olanlar servislerde çok uzun süre çalışmıyorlar .

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hakkaten can sıkıcı bir durum inşallah düzelir. Hallolmazsa Özlem Hanım'ın yakasına yapışın.:ok::ok:

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rache;593914

Bana sorarsanız işi soğutmak için zaman kazanmaya çalışıyorlar. Zamanında ben de önceki arabalarımdan birinde kaputu tamamen değiştirip diğerinde de düzeltip boyattırdığımda sıfır gibi olmuşlardı. Bir ay sonra git gel mi olur?

Neyse olan olmuş, yinede gaz vermiş olmayalım ama bir ay sonra zaman aşımına uğramaması için kendilerinden durumu açıklayıcı bir yazı alsan fena olmaz.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yüce otomotive mail attım bu durum için hafta içide arıyacam bakalım onlarda ne diyecek bu duruma

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim arka tampon yarim boyanmisti, teslim alirken baktim boya akintilari vardi. Dedim bu olmamis usta geldi abi onbes gun sonra gel boya simdi taze kurusun halledicez. Gittim onbes gun sonra aldi atolyeye 15-20 dakkika sonra getirdi araci duzeltmisti boyadaki akintilari. Ama simdi bisikletli veletler yuzunden gene bi dunya cizik oldu.