škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj Havuzu Önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar geçenlerde bir tanıdığımın aracında havuz bagajı gördüm gayet güzel bir üründü vw caddy marka aracına almış bende yeni Superb aracıma sipariş ettim ürün kaliteli gözükuyor ayrıca su olsun çamur olsun vs. aracınıza zarar vermeyecek bir madde kalın ayrıca kokuda yapmıyormuş ve kenarları kıvrımlı olduğu için baya kullanışlı geldi skoda marka çoğu arabanın ürünü mevcut isteyen arkadaşlar bir göz atsın derim.

http://www.bagajhavuzu.com/sm/SKODA

SuperB aldığım ürün

« Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 11:00:56 Gönderen: salihank »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
YPS Plast firması bu işte çok iyidir; ayrıca müşteri memnuniyetine de son derece önem verirler. Yaklaşık 8 yıl önce bir alışverişim olmuştu benim de...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;593810
YPS Plast firması bu işte çok iyidir; ayrıca müşteri memnuniyetine de son derece önem verirler. Yaklaşık 8 yıl önce bir alışverişim olmuştu benim de...

Aynen çok ilgililer telefon'da vs. soruları cevap veriyorlar kargo ücretsiz ve gönderiyi hemen yaptılar.

Alıntı yapılan: wertasd;593812
Ben superb için bunu aldım. Halı olduğu için cırt bantlarda yapışıyor.

http://www.halibagajhavuzu.com/skoda-yeni-superb-bagaj-havuzu-2015-model--urun540.html

Ben halı olanlardan çok hoşlanmıyorum abi su dökülmesi vs, çamur gibi iz kaldığını düşünüyorum gerçi açıklamalarda tanzikli su ile temizleyebilirsiniz diye yazmışlar zaten bu üründe ama halı tarzı düşünenler için alternatif olarak güzel gözüküyor

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Salih kardeşim, mesajını görünce hemen firmanın sitesine göz attım. Dürüst çalışan bir firmaya ve ürünleri de kaliteliye benziyor. Sen buradan aldığın bagaj havuzunu kaç gündür kullanıyorsun? Koku yapma ihtimali gözümü korkuttuğu için sordum :)

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;593858
Salih kardeşim, mesajını görünce hemen firmanın sitesine göz attım. Dürüst çalışan bir firmaya ve ürünleri de kaliteliye benziyor. Sen buradan aldığın bagaj havuzunu kaç gündür kullanıyorsun? Koku yapma ihtimali gözümü korkuttuğu için sordum :)

Benim akrabam almıştı VW Caddy de kullanıyor 4-5 aydır onun önerisi ile almaya karar verdim birazda o bu konularda titizdir koku vs. yapmadığını söyledi ona güvenerek aldım 19.10.2016 akşam 24:00 civarı sipariş verdim 21.10.2016 tarihinde teslim aldım ücretsiz kargo ile gönderdiler Standart - Ekonomik - Lüks şeklinde zaten ayırmışlar ben Lüks olan paket den aldım arabaya cuk diye oturdu bagaja şuan için bir sıkıntı görmedim tabi ilerliyen günlerde ne olur bilmiyorum forumdaki adminlerden Ender abi   [MENTION=2576]enoktakenokta[/MENTION] ayrıca yeni SuperB sahibi olan arkadaş   [MENTION=14231]ysf23[/MENTION] onlarda kullanıyor bu ürünleri diye biliyorum. Ayrıca ürün yanları oval olduğu için su olsun çamur olsun yada başka sıvı maddeleri arabaya bulaştırmaz gibi geldi bana

Akşam üzeri fırsat bulursam arabanın resimleri atacağım bagaj kısmının.
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2016, 10:02:53 Gönderen: salihank »

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
YPS plastik i bende tavsiye ederim . Önceki aracıma almıştım çok güzeldi bu araçta üzerinde vardı

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@salihank

Ayrıntılı açıklama için sağolasın :ok:. Kısmet olursa sipariş edeceğim. Ayrıca şunu merak ediyorum: İmalatçının sitesinde bagaj havuzlarının modele özgü olduğu belirtilmiş; aldığın havuzun üzerinde "SüperB" diye yazıyor mu?
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2016, 01:06:57 Gönderen: Toygar »

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: salihank;593803
Merhaba arkadaşlar geçenlerde bir tanıdığımın aracında havuz bagajı gördüm gayet güzel bir üründü vw caddy marka aracına almış bende yeni Superb aracıma sipariş ettim ürün kaliteli gözükuyor ayrıca su olsun çamur olsun vs. aracınıza zarar vermeyecek bir madde kalın ayrıca kokuda yapmıyormuş ve kenarları kıvrımlı olduğu için baya kullanışlı geldi skoda marka çoğu arabanın ürünü mevcut isteyen arkadaşlar bir göz atsın derim.

http://www.bagajhavuzu.com/sm/SKODA

SuperB aldığım ürün

Kardesim tek bisey sorcam kredi kartina taksit oluyormu oluyor sa alacagim

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Oflu29;593951
Kardesim tek bisey sorcam kredi kartina taksit oluyormu oluyor sa alacagim

Kredi Kartına tek çekim, yada kapıda ödeme veya banka havale/eft seçenekleri var.

Alıntı yapılan: Toygar;593947
[MENTION=13368]salihank[/MENTION]

Ayrıntılı açıklama için sağolasın :ok:. Kısmet olursa sipariş edeceğim. Ayrıca şunu merak ediyorum: İmalatçının sitesinde bagaj havuzlarının modele özgü olduğu belirtilmiş; aldığın havuzun üzerinde "SüperB" diye yazıyor mu?
 [MENTION=7798]izmir[/MENTION]li öğretmen

Peki plastik kokusu yapıyor muydu hocam :confused:

Aynen aldığım üründe SuperB yazıor

Buda benim arabadan bir görüntü:

« Son Düzenleme: 23 Ekim 2016, 21:09:51 Gönderen: salihank »

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@izmirli öğretmen

Peki plastik kokusu yapıyor muydu hocam :confused: