škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

camların otomatik kapanması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lacivert1112

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2016 rapid sedan 1.4 dizel dsg  style araçta camların otomatik kapanması hakkında bilginiz var mı? Teşekkürler

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapatma düğmesine basılı tutunca kapanması lazım. Açma tuşuna basılı tutunca da basılı tutulan sürece açılır.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;592806
Kapatma düğmesine basılı tutunca kapanması lazım. Açma tuşuna basılı tutunca da basılı tutulan sürece açılır.

Benim bildiğim kadarıyla Rapid'lerde otomatik açılma ve kapanma yok.

Çevrimdışı paleosen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015 haziran sonrası rapidlerde kumandadan sadece sürücü camı vag com ile açılıp kapatma özeliği aktif olabiliyor . benimki o şekil şuan
mantık şu camlarda tek seferde basılınca sonuna kadar açılma ve kapanma özelliği varsa . o cam kumandadan açılıp kapanıyor.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2016, 11:50:45 Gönderen: paleosen »

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/
Pololarin arka camlarinda tek seferde açılıp kapanma yok ama 4 cam kumandadan açılıp kapanıyor ama bu senin mantigina uymuyor

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence tüm otomatik camlarda olabilecek bir özellik. VAG-COM'la açmak gerekebilir. Sonuçta kumandanın basılı tutulması ile tüm düğmelere basılıyor sinyali göndermek üretici için zor değil. Belki belli bir tarihten önceki modellerde bu entegrasyon yapılmamış olmayabilir.

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Temmuz son üretimli satın aldığım aracımda da durum aynı.

Bende aynı durumdan şikayetçiyim :)

Şoför tarafındaki cam tek tuş ile açılıp/kapanabiliyor ama diğer camlarda basılı tutmanız gerekiyor..

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti'de sistem şu şekilde çalışıyor. Camların 4'ü tamamen açık araçtan indiniz uzaktan kumanda kilitleme tuşuna uzun bastığınızda önce 4 cam kapanıyor sonrasında dikiz aynaları kapanıyor. Camların tek tuş çalışma özelliğini sevmedim nedeni de camlardan birini açmak için tuşa bastığınızda camı istediğiniz seviyede açmak ayarlamak zor oluyor durdurmak için tekrar tuşa basınca bu seferde cam yukarı harekete geçiyor sonrasında yine tekrar tekrar aynı olaylar kısacası cam açma ayarı zor aslında tuşa her bastığınızda belli aralıklarda inmesi ve ya camı tamamen indirmek için de tuşa basılı tutmak  bence daha kullanışlı gibi
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2016, 20:17:09 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9325]rocky62[/MENTION] cam açma butonunu sonuna kadar basıp çekmezseniz adım adım çalışıyor, tamamen basınca yada çekince sürekli çalışıyor.

Çevrimdışı limraaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;592859
Benim bildiğim kadarıyla Rapid'lerde otomatik açılma ve kapanma yok.

Evet aracı alırken satış yetkilisinin söylediği birşeydi bu, zaten denemes, bedava. Basılı tutunca maalesef camlar kapanmıyor:(

Çevrimdışı karaarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akadaslar bende 2016 ekim cıkıslı sedan rapid kullanıyorum vag com ile sadece sürücü camı kumandadan kapatılıp acılabiliyor kod girildiğinde diğer camlarda mümkün değil