škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Super B hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba herkeze iyi forumlar .

İstanbulda bir bayiden 1.6 dizel prestige skoda super b almak üzereyim. 116500 fiyat verdiler. Bu aracın performansı tatminkarmıdir bilmiyorum. Aracı alırken test edecegim. Beyenmezsem 150 hp gücündeki benzinli modeline karar kilmak istiyorum ama bu defada benzini icermi diye düsünüyorum.  Bu arada 2 aracta da dsg tercihim olacaktir . umarim dogru bir karar vermeme yardimci olur degerli yorumlarınızı esirgemezsiniz.
Saygı sevgilerimle

Cok pordon yılda ortalama 17 bin km yol yapıyorum

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 dizel dsg kullanıyorum açıkçası benim 1.6 motordan beklentimin üstünde performans verdi sanırım en büyük işi dsg yapıyor yakıt olarakta memnun kalırsınız.
 Akaryakıt fiyatları sürekli zamlanırken az tüketen dizel varken benzinli almak bence mantıklı değil tabi en iyisi sizin test etmeniz zaten dizel size yeterli gelirse sorun kalmamış olur
Şimdiden hayırlı olsun

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
su anda hali hazirda 116.500 tl ye beni bekleyen 1.6 dizel var .sanırım benzinli alma kararını vererek macera arıyorum kendimce . cok yakan bir araba almak istemiyorum dogrusu. fakat yüksek performansını düsündükce neden olmasın diyorum ama sonunda üzülen de olmak istemiyorum . ayırttıgım arabayı almak sanırım dogrusu. ben Allah nasip ederse  1.6 dizel  modelini alacagım sanirsam . bana bir tavsiyeniz olurmu bayiiden cikmadan önce almam su olmazsa olmaz diyebilecegim bir sey varmı ? simdideden degerli yorumlarınızdan dolayı tesekkür ederim .
saygı sevgilerimle ..
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2016, 13:06:22 Gönderen: erzopelci »

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ses sistemi olarak Canton öneririm. Bir de ACC koydurursanız tadından yenmez

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar ben de arac almak uzereyim kapora verdim. Sizin bu fiyat 8 inc ekranli arac icin mi yoksa 6 inc icin mi?

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
6 inc ve arkada silecek yok .fakat lastikler 19 inc

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Performans konusu göreceli bir kavram.
2.0 Motor araç kullandıysanız önceden, 1.6 sizi tatmin etmez. Yine 1.6 bir araçtan SuperB'ye geçiş yapacaksanız, fazla da bir performans beklentiniz yoksa tatmin eder 1.6 araç ekonomi odaklı bir motordur.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mevcut fiyata bakınca bana uygun geldi.
Şahsi fikrim, 8" ekran olsaydı iyi olurdu, olmayınca çoookkk bişey kaybetmiş olmuyorsunuz.
Araç diğer özellikleri+fiyatı bakımından tatmin ediyorsa şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Degerli yorumlarınızdan dolayı tesekkür ederim . bende ekranı ve arka silecegi problem etmiyorum. 10 bin tl fark icin bu sekildeki aracı almam mantıklı secim diye düşünüyorum. Benim arabam citroen c elysee 1.6 dizeldi 92 hp gücünde 230 nm tork gücündeydi. Performanslıydı umarım skoda performans konusunda beni üzmez . tek aüphem bu. İnsanlara verecegim cevaplaroda düaünmüyor degilim skoda bu para edermi gibi sözlere hazırım simdiden. Nedense icimde ısrarla bu aracı al diye piaman olmayacaksım gibi sesler duyuyorum ;-)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: erzopelci;592491
Degerli yorumlarınızdan dolayı tesekkür ederim . bende ekranı ve arka silecegi problem etmiyorum. 10 bin tl fark icin bu sekildeki aracı almam mantıklı secim diye düşünüyorum. Benim arabam citroen c elysee 1.6 dizeldi 92 hp gücünde 230 nm tork gücündeydi. Performanslıydı umarım skoda performans konusunda beni üzmez . tek aüphem bu. İnsanlara verecegim cevaplaroda düaünmüyor degilim skoda bu para edermi gibi sözlere hazırım simdiden. Nedense icimde ısrarla bu aracı al diye piaman olmayacaksım gibi sesler duyuyorum ;-)

SuperB'nin şuan bana göre alternatifi yok...

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erzopelci;592491

1.6dizel 92hp c elysee performans anlamında daha iyi olabilir. Ağırlık bunda en önemli etken olacaktır sanırım.
Performans istiyorsanız çok uygun değil bence. Çünkü altını çiziyorsunuz sürekli. Ama arada spor modla beraber yine bence fena gitmiyor.
Test sürüşü yaptınız mı? Belirleyici olacaktır sizin için.

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Performans tamamen beklentilerinize bağlı. 1.6 tdi yüksek beklentileri karşılamayabilir. Ancak bu aracın yürümediği veya o motorun o kasayı kaldırmadığı anlamına gelmez. 1.6 dizel bir araç nasıl gitmesi gerekiyorsa bu da en az o kadar gidiyor. Ben 2.4 accordu satıp superb 1.6 tdi aldım. Açıkçası benim beklediğimden daha performanslı. Beklentinizin ne olduğunu bilmedğim için almadan önce showroomun havasına kapılıp test etmeden almamanızı öneririm.

Çevrimdışı Signol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2011 model superb nin bolero ekran teyp var ustunde teyp calisiyor fakat ekranda goruntu yok  bu teypten elinde olan varsa bana orce84@hotmail.com adresinden ulassin

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Beklentim su sekilde. Arabada dört kisiyken dik bir yokusta tabiri caiz ise öle gebere gidecerse eger cok ama cok üzülürüm. Boyun eymeden gidecekse eger hic pisman olmam. Aracı test etmedim ne araba var ne bayii. Alacagım yere kapora gönderip arabayı kendi adıma ayırttım. Orada test edecegim beyenirsem benimdir. Beyenmezisem oradan bos cıkıp baska alternatiflere bakacagım. Ama kime danıstıysam vede siz volvodan inip skoda süper b den keyif alıyorsanız eger bu cok hos . boyun egsin istemem yalvar yakar gitmesin bastımı gitsin kaybolsun. Tabiki cok beklentim yok. Ama tatmin etsin. Sanirim test etmeden dogru tolu adımca bulamayacagım.. Saygı sevgilerimle...

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bastimi kaybolsun diyorsaniz bu arac size gelmez. Benzinliyi de kafama takmam diyirsaniz ve gitsin istiyorsaniz ben olsam 2 el 3.20i alir keyfime bakarim.