škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Nissan Micra

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Boyutları nedeniyle aile aracı olmaz ancak tasarımı hosuma gitti ve paylaşmak istedim. Pulsar yerine pulsarın boyutlarında bu aracı çıkarsalar düşünülcek bir araç olurmuş. Sizlerin fikri nedir?

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti'den önce ikinci nesil Micra'm vardı 9 yıl kullandım ve 90K km de sattım, hiç servise gitmedim bakımını hep kendim yaptım yağ, filtreler ve bir kere ön balatayı değiştirdim bunun dışında hiç masraf yapmadan sattım. 2004 yılı için teknolojik olarak çok iyiydi kendi sınıfında hatta diğer segmentlerde bile olmayan anahtarsız giriş ve çalıştırma vardı kullanımı çok hoş ve zevkliydi, boyut olarak küçük görünse de içi ferahtı. Yenisi çok farklı olmuş teknoloji olarak yine kendi sınıfında bayağı yenilikle geliyor içi ve dışı çok hoş olmuş, yolda bayağı dikkat çeker gibi geliyor. Buda benim eski yeşil kurbağam.

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
dıştan ve torpido aksamı clioyu andırıyor yandan focus havasida var güzel olmuş

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Micra şehir içinde güzel tercih. Ben hayatımda direksiyonu bu kadar hafif başka araba kullanmadım.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
"bayan arabası" izlenimini tamamen ortadan kaldıran bir tasarım olmuş. tabi binip test etmeden daha fazlasını söylemek sağlıklı olmaz