škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Fiyatları 1000 TL Arttı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1 Ekim itibariyle bütün Doğuş Grubu araçlar (Skoda, Volksvagen, Seat) zamlanmıştır. Bir yıl içinde 3 zam heralde

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'daki malum bayiye gittim bugün. ST'lerin içine Doğuş oto temsilcileri kaçmış gibiydi, istersen al modunda adamlar. Superb için talep çok fazla dediler, araç yetiştiremiyolarmış. Showroomun önü sıfır araba doluydu.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaş Opel Astra alacam dedi, ona gittik dün. Onlarda alırsan al modundaydı. Zam geldikçe daha çok satıyor herhalde bu adamlar.

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alacağın varsa alırsın. 1000 tl koymaz. Almayan da 1000 tl için almayacak değil.

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mr.Mister;591681
Ankara'daki malum bayiye gittim bugün. ST'lerin içine Doğuş oto temsilcileri kaçmış gibiydi, istersen al modunda adamlar. Superb için talep çok fazla dediler, araç yetiştiremiyolarmış. Showroomun önü sıfır araba doluydu.

O dışarıda ki araçların hepsinin sahibi vardır, fazla durmazlar orada. Opsiyon fazla seçince teslim tarihide uzar. 2-3 ay ortalama. Ben kaporası verilmiş fakat şahıs vazgeçmiş sanruf ve geri görüş kameralı olarak hemen teslim aldım..

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: osamanos;591693
Alacağın varsa alırsın. 1000 tl koymaz. Almayan da 1000 tl için almayacak değil.
2 sene önce aldığımda 58 bin olan araç şu an 66 bin lira. Bu 8 bin liranın hangi 1000 tl sinden bahsediyoruz?

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;591697
2 sene önce aldığımda 58 bin olan araç şu an 66 bin lira. Bu 8 bin liranın hangi 1000 tl sinden bahsediyoruz?

benim de geçen sene temmuzda 56bin TLye aldığım araç şuan 66bin. buna ragmen millet alıyor yani.
bu arada arabam 2015 focus 1.6 ti-vct trend x 125 ps benzin/lpg.
octavia 1.6 tdi style düşünüyorum

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam bende onu diyorum işte. Millet alıyor hala.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW  hep alırsan al modundaydı. Bu yüzden hiç sevmiyordum. Zaten adamlar şımarmış vw bayisine gidiyorsun içerisi sanki salı pazarı millet çoluğyla çocuğuyla gelmiş. Yeni tiguanın önüne sıra olmuş :). Skoda da böyle olursa zaten servisi berbat iyice şımarırlar. Bizi mağdur ederler. 3 temmuz 2015 te 39.900 olan fabia şu an 45.600 (45.200 de olabilir). Ha bire zam geliyor ama euro kuru bu kadar artmadı...

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç fiyatları 18 ekim tarihi itibariyle yeniden zamlanmıştır

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+400 TL zam geldi her modele. Benim kabul edemediğim nokta Fabia'ya da Superb'e de aynı zammın gelmiş olması. Fabia'nın satış fiyatı 55,000 TL iken Superb'in iki katı. Biraz adaletsiz bir artış oluyor bu durum.

Çevrimdışı naz34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Her araç için aynı değil. Fabia Rapid sb 400 tl , Rapid octavia 600 tl, Superb 700 tl.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: naz34;593483
Her araç için aynı değil. Fabia Rapid sb 400 tl , Rapid octavia 600 tl, Superb 700 tl.

Dediğiniz doğru. Ancak Fabia, Rapid, Yeti tümüne +400 TL gelmiş. 17 günde 2 tane zam mantıklı ve kabul edilebilir değil. Geçen yıl Ekim ayında Euro 3.30 TL idi, 1 yılda kur olarak artış sadece 12 Kuruş. Araca gelen zamlar ise 5,000 TL'yi geçti. Skoda kadar gereksiz zam yapan başka firma yok.  Bugün Euro 3.20 TL olsa indirim yapacaklar mı, bence hayır!

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: osamanos;591693

Alacak olsam da almam. Bin TL için bunların ağız kokusunu çekmem. Afedersiniz ama böcek olmayı kabul edip de sonradan ezildik diye vızzıklamamak lazım. Bayide böcek yerine koydurmamak lazım.

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2017 octavia ile ilgili bilgi edinen var mı? Aynı donanım ile devam mı edecek acaba. Bilgi edinen bigisi olan varsaxyazabilir mi?