škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb için tavsiyelerinizi bekliyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese merhabalar, ötv siz araç kapsamından yararlanmaktayım ve yaklaşık olarak 3 aydır araç araştırıyorum ve yine bu süre zarfında forumu takip ediyorum. Ve en çok içime sinen araç superb. Şuanki aracım chevrolet cruze benzinli LPG taktırmadım ve benzinden dolayı bayağı şikayetçiyim. Bu yüzden tercihim kesinlikle dizel olacak. Yılda 20 bin civarı km yapıyorum. Almayı düşündügüm araç 1.6 TDİ DSG Prestige paket business gri ve bi kaç opsiyon ekletmeyi dusunuyorum. Forumdada bi kac konudan gordugum uzere DSG kafamı cok kurcaliyor acaba sorun yaratirmi demeden duramiyorum. Kıyaslamalar segment farkindan dolayi biraz sacma olacak ama fiyat araliklari nedeniyle bu secimleride sunuyorum. Diger dusundugum araclar audi a3 sedan tdi , yada bmw 1.16 d . Dedigim gibi hepsi birbirinden alakasız araclar sizlerin dusuncesini ogrenmek istiyorum . Benim yerimde olsaniz tercihiniz hangi yönde olurdu ? Birde superb icin hangi opsiyonlari kesinlikle ekletmeliyim ?

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şöyle bir durum ihtiyaçları düşünürsek şehirdışına çıkmanız halinde 2 kişiden fazla yolcuyla hem bagaj açısından hem de iç mekan açısından 1 serisi a3 gibi araçlarla rahat edemezsiniz şehir içi sürekli kullanılacaksa elbette bu tip araçlar olabilir

2. Olarak araç almakla değil sadece araç aldıktan sonra bakım ve diğer maliyetleri de Dikkate almak lazım

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mayista otvsiz araç hikayesini ben yasadim 1.6 tdi de karar kildiysaniz gerisi kolay cevap superb. A3 sedanı superbin arka koltuğuna sigdirabilirsin öyle diyim ne kadar dar oldugunu sen anla. Opsiyon ben sunroof/acc/canton/19' jant aldım bunlardan tek onermeyecegim jant olur gerisi şart bence.

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trblsl;591634
Mayista otvsiz araç hikayesini ben yasadim 1.6 tdi de karar kildiysaniz gerisi kolay cevap superb. A3 sedanı superbin arka koltuğuna sigdirabilirsin öyle diyim ne kadar dar oldugunu sen anla. Opsiyon ben sunroof/acc/canton/19' jant aldım bunlardan tek onermeyecegim jant olur gerisi şart bence.

Jantı neden önermiyorsunuz acaba benim araç da haftaya gelecek kısmetse ama 18 jant geliyor ben keşke 19 alsaymışım diyorum bir pişmanlık var açıkçası
Yoksa bilmeden doğru karar mı vermişim sıkıntıları nelerdir 19 jant ın

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trblsl;591634

Bu gidiş öyle olucak bide cantondan memnunmusumuz birde acc ne ?

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba,

Benim aracımda 19 jant, şerit takip, kör nokta uyarı sistemi, adaptif hız sabitleyicisi(acc), canton, arka konfor paketi bulunuyor.

bunların hepsini kesinlikle öneririm özellikle de canton da müzik dinlemek ayrı bir keyif...

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
DSG'den korkmayın; Ankara trafiği ve iklimi aygıt için çok olumsuzluk yaratmaz.
Eski sorunlar geride kaldı artık, baya geliştirdiler. Zaten 5 yıl iyi niyet garantisi veriyolar Türkiye için.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yorumlarınız icin tesekkur ederim. Muzik dinlemeyi ve yuksek sesle dinlemeyi cok seven birisi olarak canton kesinlikle ekleticem. Sunroofda vazgecilmezlerim arasinda 19 jant dusunmuyorum konfor daha on planda geliyor bana. Peki serit takip asistaniyla acc uyum icerisinde caisiyormu hic test etme imkaniniz oldumu ?