škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fiyat Listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Skoda 1 Ekim itibariyle tüm modellere zam yaptı. Her modele 1,000 TL zam yapmışlar. Anlam veremediğim nokta Superb'e de 1,000 TL zam yapmışlar Fabia'ya da. 28 Eylül'de fiyat güncellenince zam yapmamışlardı, ama fırsattan istifade 1 Ekim'de Fabia'ya da zam yapmışlar. Yeni fiyat listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hızlı pahalanıyor cidden.  3 temmuz 2015 te 39.900 dü

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;591596
Hızlı pahalanıyor cidden.  3 temmuz 2015 te 39.900 dü

Geçtiğimiz yıla göre Euro kurunda inanılmaz bir yükselme yok. Tamam iç siyasette belirsizlik var, ancak bu zam yapmayı gerektirmez bence.

Geçen yıl babama Spaceback almıştık Aralık'ta 56,000 TL'ye. Şimdi kampanyalı fiyatı 62,100 TL olmuş. Yazık ya.

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tuh ya zaten zorlayarak yapmaya calısıyoruz bişeyleri inşallah aralık ayında guzel bi indirimle alabiliriz aracı :/

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm markalar ciddi anlamda indirimler yapıyorlar şu anda. Aslında bunu yapmaları da mantıklı, çünkü aylık ortalamalarda neredeyse tüm markalar geçtiğimiz yıl rakamlarının altında satıyorlar. http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neuralnetwork.aspx?type=36

Yukarıda da değinildiği gibi. Kurlarda afaki bir yükselişte yok. Peki neden Skoda pazarın aksine fiyat arttırıyor derseniz, o sorunun cevabı da yukarıda verdiğim linkte mevcut. Geçen seneye göre satışları aylık bazda artan  benim görebildiğim tek marka Skoda olmuş.

Mesela 2015 Ocak-Aralık rakamlarıyla bakarsak ayda 1842 binek oto satan Skoda, bu sene Ocak-Ağustos ortalamasında 2140 araç satar hâle gelmiş. Üstelik yıl sonuna doğru hepimizin bildiği gibi çeşitli sebeplerle araç satışları bir nebze daha artar. Yani skoda "nasılsa geçen seneye göre hedeflediğim rakamların üzerindeyim, neden işin kaymağını yemeyeyim ki?" diyor.

Ama kaçırdığı bir nokta var. Bu mantığı herkes yemez. Polo 1.2 TSI BMT 90 PS Comfortline DSG'nin liste fiyatı hemen hemen style fabia ile eşitlendi. Ben diğer modellerde fiyat araştırması yapmadım. Ama bu mantık Skoda'ya uzun vadede kâr sağlamaz.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polo yeni kasa atınca fabiadan 3-5 kağıt pahalı hale gelecek onu bekliyorlar herhalde
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 13:33:12 Gönderen: FabiaYarışMavisi »

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Listeye +1k eklerken satış kampanyasındaki dist. desteğini de 500 TL kısmışlar. Aslında total 1,5k TL artış var denebilir.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün güncel fiyat alan oldu mu, Zamdan sonra kaça bırakıyorlar acaba. İndirimler devam ediyor mu ?

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
inşallah aralık ayında bir indirim yapma planları vardırda indirim iyi gözüksün diye yapılan bir hamledir. Aynı 60 tl lik bir ayakkabıyı indirimden 1 ay önce 100 tl ye çıkarıp ölü sezona girildiğinde 50 ye düşürülmesi gibi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ekim ayı kampanyalarında Fabia'ya 1,000 TL indirim yapıyorlar. Geçtiğimiz aylarda bu rakam 1,500 TL idi. Yazık ya. Millet Fabia almasın Polo stokları bitsin diye çabalıyorlar resmen. CND'nin de dediği gibi bu ay toplamda 1,500 TL'lik artış söz konusu.

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Satışlar yüzde 50 arttığı için zam yapmaları doğal.İyi araba pahalı olur..

Çevrimdışı Tyler Durden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ocak gibi almayı düşünüyorum inşallah indirim kampanyası olur yoksa 2. ellere bakacağım.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tyler Durden;592108
Ocak gibi almayı düşünüyorum inşallah indirim kampanyası olur yoksa 2. ellere bakacağım.

Ocak ayı içerisinde stokta araba bulamazsınız büyük ihtimalle. VW grubu, Aralık ayı içerisinde 2016 stoklarını tüketip 2017 model siparişini Ocak ayının ilk haftası geçiyor. Genelde Şubat ayı gibi yeni modeller geliyor. Bu ay içerisinde de zamlı fiyatla satışa çıkıyor modeller.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Niye bulamasın ocakta araba ben 24 ocakta 2015 model rapid sb aldım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;592178
Niye bulamasın ocakta araba ben 24 ocakta 2015 model rapid sb aldım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güle güle kullanın. Ben hiç bulamaz anlamında demedim, stoklar azalıyor anlamında dedim. İstediğiniz renk ve modeli normalde zor bulurken sene sonu ve başında daha zor oluyor bu durum. Biz de geçtiğimiz Aralık'ta arabayı bulduk ama 450 km uzakta :)