škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Android interface..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi aksamlar. Orjinal bolero veya columbusa extra araya aparat takilarak android sekline ceveiliyor.google youtube vs ne varsa ekranda islem yapiliyor.yani tam telefonun tum islemlerini yapip.googl.play den dahi indirile niliyor.bu durumu yukleten veya ilgisi olan var mi .arastiriyorum.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç sanmıyorum öyle bir ürün olduguna. Özellikle bolero ile kesinlikle olmaz düşüncesindeyim.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;591456
Herkese iyi aksamlar. Orjinal bolero veya columbusa extra araya aparat takilarak android sekline ceveiliyor.google youtube vs ne varsa ekranda islem yapiliyor.yani tam telefonun tum islemlerini yapip.googl.play den dahi indirile niliyor.bu durumu yukleten veya ilgisi olan var mi .arastiriyorum.

Bahsettiğin konu bu başlıkta tartışıldı. http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=36388

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
[YOUTUBE]VwInN9vI1j0&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
superb  için fiyat aldım 1900 + kdv

[YOUTUBE]Frv-gONRnWw&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Romario87;591483
superb  için fiyat aldım 1900 + kdv

Aldığınız fiyata kamera dahil mi değil mi? Mesela benim aracımda geri görüş kamerası zaten mevcut, buna ihtiyaç yok.

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankaraya sordum . 3 ten bahsetti toplami.hepsi farkli galiba

http://cloud.tapatalk.com/s/57eeace4748b5/VID-20160928-WA0024.mp4

Iki gun once okt.3 takmis onu gonderdi.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tür modüller eğer orjinal sistemi etkilemiyorsa anlamlılar, yoksa MIB denilen modüler sistemde ayarlar ekrandan yapıldığından birçok ayarı kaybediyorsunuz.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Videodan gördüğüm kadarı ile orijinal menüler yerinde duruyor. bu modül sesi aux ile aktarıyor. orijinal yazılıma eklenen sadece üst köşeye dokunarak modülü aktifleştirme kısmı.
 serviste bolero güncellemesi yapılırsa bu üst köşeye dokunma olayı da gidiyor mu acaba? yoksa modül devamlı aktif de dokunulup devreye alınmasını mı bekliyor.
 bence orijinali gibi olmasa da bir tablet eklendiğini düşünürsek pahalı da olsa bir çözüm.
 fiyatı düşerse düşünebilirim. android auto zaten elimizde var. 1900 +342 etmez.

Çevrimdışı snnslt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bolero ekranı android bir telefonla tamamen sorunsuz kullanabilen var mı??? Varsa hangi model olduğunu yazabilir mi? Ya da firmalar reklamlarında sürekli iphone kullanımı gösteriyor; iphone ile tamamen sorunsuz mu çalışıyor. Ekran logolu büyük bir usb'li radyodan başka bir şey değil!!! Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snnslt;591631
Arkadaşlar bolero ekranı android bir telefonla tamamen sorunsuz kullanabilen var mı??? Varsa hangi model olduğunu yazabilir mi? Ya da firmalar reklamlarında sürekli iphone kullanımı gösteriyor; iphone ile tamamen sorunsuz mu çalışıyor. Ekran logolu büyük bir usb'li radyodan başka bir şey değil!!! Şimdiden teşekkürler...
Ben android auto yu sorunsuz kullanıyorum.
Sorun telefonun markası yada modelinde değil.
kullandığınız kablo orjinal olsun yeterki.
ucuz kablo kullandığımda bende kopmalar yaşıyordum.
Bu arada telefonum Note5

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende bir şeyi fark ettikten sonra sıkıntı kalmadı..

kablo!

orjinal kablo veya data özellikli kablo kullanınca sıkıntı olmuyor...

diğer türlü devamlı kopma yaşıyorum...

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snnslt;591631

Ben kullanıyorum. Telefon Sony Z3, kablo orijinal, Android Auto'nun son sürümü (apk'dan indirmiştim) ve gereksinim olan google programları yüklü (google, google haritalar, google play music). Böylelikle hareket halinde de google navigasyon, arama mesajlaşma menüsü (bunu bluetooth ile de yaparsınız zaten, hem de sesli komut ile) ve google play music özelliklerini kullanabiliyorum.

İlaveten araç dururken mirrorlink ile telefonun ekranını aynen boleroya aktarıp tüm programları birebir kullanabiliyorum (hareket halinde maalesef bu iş mümkün değil, mirrorlink programları kapatıyor).