škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb makyaj

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onnoa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba, mevcut passat ımı satıp octavia yada superb almak istiyorum ancak aşağıdaki haber kafamı karıştırdı, octavia nın eski bir kasa olduğunu biliyorum ama superb daha yeni, aşağıdaki haber octvia için olabilir mi?

http://www.ototeknikveri.com/haber/7740/2017-skoda-superb-icin-makyaj-hazirligi

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
bence asılsız haber olur. 1 sene lik arabaya  böyle bir çalışmayı düşünmezler. tepki alırlar.  Özellikle citti satış rakamları yakalamışken. 5. senede yapılr gibime geliyor

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadar beğenilen bir kasa bu kadar çabuk makyaj geçirmez. Zaten 1 sene de makyajlanan arabada duymadım. Bence Octavia da olabilir ama superb için erken

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda için sıradışı olurdu, Zira 2008'de çıkan Superb II, 2013'e kadar dokunulmadı. Resim kaynağı muhtemelen bir VRS tarzı bir paket için olabilir, ya da yeni bir süspansiyon deniyor olabilirler,zira arabanın arkası ağırlıkdan çökmüş nerdeyse, şeklen ise hiçbir değişiklik yok.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Superb'e makyaj için henüz erken, sırada Octavia ve Rapid var öncelikle. Kaldı ki VW'de şu anda mali bir kriz var, bu kadar erken yenileyeceklerini sanmıyorum.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
makyajda ve model yenileme de  takvim aralığı vardır.bunu satış grafiği iyi olan bi araçta yaparsa skoda kendi topuğuna sıkar.
 bende Octavia deneniyor

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bence makyajda öncelik octavia olacaktır

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavianın seneye makyajlanacağı söyleniyordu zaten. superb için erken. 8 yılda bir kasa değiştiren bir araca 2. senesinde makyaj modeli gömmek olur.