škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi yorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maryo50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu araci almak istiyorum tavsiye edermisiniz lpg li kullananlar sehir ici yakiti paylasabilir mi sikinti yasarmiyim arti yonleri nelerdir.

Çevrimdışı oktayaldemir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2010 1.2 htp benzinlisini kullaniyorum 1 seneye yaklaştım Maşallah ne sorun nede sikinti ile karşılaştım. Ben tavsiye edebilirim

Oktay Aldemir

Çevrimdışı NafirKeyh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI bahsettiğiniz motor Octavia için mi?

Çevrimdışı Maryo50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: NafirKeyh;590340
1.2 TSI bahsettiğiniz motor Octavia için mi?

Yok kardes fabia icin soruyorum.

Çevrimdışı Maryo50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oktayaldemir;590335
2010 1.2 htp benzinlisini kullaniyorum 1 seneye yaklaştım Maşallah ne sorun nede sikinti ile karşılaştım. Ben tavsiye edebilirim

Oktay Aldemir

Sunu ogrenmek istiyorum klima acikken yokus yukari yigilma oluyor mu. Performamsin cok dustugunu soyluyorlar dogru mu acaba.

Çevrimdışı oktayaldemir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Maryo50;590345
Sunu ogrenmek istiyorum klima acikken yokus yukari yigilma oluyor mu. Performamsin cok dustugunu soyluyorlar dogru mu acaba.
Konuluari biraz aratirmanizi tavsiye ederim bi kac konu önce yorum yapildi klima ile alakalı

Oktay Aldemir

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz 1.2 TSI hangi motor bilmiyorum. Benim Yeti'deki 105 Beygir 175 nm tork olandan. Boş ağırlığı 1375 kg olan arabada herhangi bir çekmeme sıkıntısı yaşamadım. Düşük güçlerde zorlanacak yerlerde düşük vites yüksek devir kullandıktan sonra yığılma olmayacağını düşünüyorum. Eğer gerçekten zor bir yokuş ortasında durmak zorunda kalırsan kalkış problemi olabilir. O durumda baskıyı zorlamadan uygun eğimli yere kadar geri geri gelip öyle tırmanmak en mantıklısı. Motorun gücünü, sınırlarını bilip ona göre sürersen gitmeyen araba olmaz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı NafirKeyh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI 110 hp için konuşucaksam eğer:

Araba uçuyor, deli gidiyor desem ne kadar yalan söylersem; yokuşlarda çekmiyor desem de o kadar yalan söylerim.

Heleki turbo motor kullanmayı biliyorsanız ve arabaya sürekli 5 yetişkin ve ful bagaj ile binmeyecekseniz çok dert olmaz. Ha bindiniz, biraz devir yükselterek yine kurtarır ama zevk düşer...

Bahsedilen motor ve bundan sonra gelecek TURBO benzin motorlar, otomobillerde dizeli çok geçmeden bitirecek diye bakıyorum.

Ne seçerseniz şimdiden hayırlı olsun...

Çevrimdışı Maryo50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi 105 beygir 175nm torklu arac icin konusuyorum 5 kisi degil esim ve ben hayirlisi diyelim

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kafanıza takmayın açın "onun arabası var... bastı mı gaza gider mi gider" şarkısını keyfini çıkarın. ;)

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
octaviadan biliyorum 1.2 110 ps motorun yokuşlarda çekiş problemi olmayacaktır

Çevrimdışı oktayaldemir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Otomatik arac ihtiyacimdan 2010 fabiami satmaya karar verdim ilgilenirseniz sahibinden de ilani var ilan no: 343806003

Oktay Aldemir

Çevrimdışı hmtkrkrt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2011 1.2 tsi var.. hiç dert etmeyin gönül rahatlığıyla binin.. araç dolu boş olsun klima açık kapalı olsun sıkıntı yaşatmıyor

Çevrimdışı barisbahceci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Maryo50;590326
Bu araci almak istiyorum tavsiye edermisiniz lpg li kullananlar sehir ici yakiti paylasabilir mi sikinti yasarmiyim arti yonleri nelerdir.

Tsi motorlara LPG uygulanıyor muydu?

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uygulaniyor fakat atmosferik motor gibi kolay olmuyor ve daha pahaliya yapiliyor.