škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Honda HB Göz Kamaştırıc Tasarımıyla Geliyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2017 de gelecek Honda Civic'den sonra HB'in de resmi tanıtımı yapıldı. Benim en taktir ettiğim nokta ise, pekçok marka nefes kesici konsept tasarımlar sunduktan sonra ortaya çıkardıkları seri üretim araçlar konseptle alakasız ve sönük otomobiller olur.

Honda ise bunun tam tersini yapmış. Mart ayında tanıtılan konsept neredeyse aynen seri üretime geçiriliecek.

Son dönemlerde birbirine tamamen benzeyen ve sıradanlaşan otomobiller arasında en çok ilgimi çeken araç bu oldu. İnşallah bir sonraki aracım Honda olacak

http://www.carbuyer.co.uk/news/147942/new-honda-civic-hatchback-full-details

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
muhtemelen type-R modeli bu şıklıkta olur. diğer modellerinin bu kadar şatafatı kaldırabileceğini sanmıyorum.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rekabette biraz gec kaldi; turbo kullanimin nihAyet gectiler, zf sanzimanda kullanmaya basladilar. Sadece, finansman konusunda Turkiye de biraz daha yol almalari gerek.

Sent from my iPhone6+ using Tapatalk
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer aracın kalitesi de yüksekse hiç düşünmeden alınır. Hem iç hem de dış tasarım olarak gerçekten çok güzel olmuş.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Seri üretim araçları ciddi anlamda spor yaptılar bu sefer. Çok can yakar, ama herhalde 100 kağıdın altına zor alırız bunları :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cizgiler tek basina gzl ama bir butunnolarak bakinca cok goz yoruyor, bir uyumsuzluk var.

Ayrica resimlerdeki arac type-r. Led fari spor tamponlari vs olmayan civic gene bombos gelecektir. 100k civari bir civic sahsen almam

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
bu aracın tek sorunu bu heybetli görünüşüne karşın çamurluk ve tekerlekler çok ufak kalıyor. biraz daha büyük olsa canavar gibi olacak

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Civic'i beğenmeyen az sayıdaki insanlardan biriyim galiba, özellikle ön yüzüne gözüm alışamadı bir türlü.Fiyatlaması biraz yüksek olacak gibi görünüyor, o paralara çıkınca üstüne biraz daha ekleyip 2.el Octavia vRS almak daha mantıklı bence.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de tasarımını beğenmyorum, ama canlısını görmek lazım

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir araba ama bence önceki bir önceki kasa daha güzeldi. Bu yandan biraz mazdayı andırıyor sanki