škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Peug. 308 Classic kampanyası hk. ne düşünüyorsunuz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Fiyat avantajı dolayısıyla kafamı kurcaladı bu kampanya.

EN üst paketi ile ilgileniyorum. 1.6 HDI 115 hp. Classic Plus.

Donanım olarak Allure gibi, hatta extra cam tavan, Park asistanı, Kör nokta uyarı var.

Elektronik denge programı (ESP)
Hill Holder (Yokuşta geri kaymayı önleyici sistem)
Kör nokta uyarı sistemi
Elektronik fren gücü dağıtım sistemi (EBD)
Kilitlenmeyi önleyici fren sistemi (ABS)
Acil fren yardım sistemi (AFU)
Akustik ön cam
Soğutmalı / Işıklandırmalı torpido gözü
Elektrikli / Isıtmalı yan aynalar
Elektrikli katlanabilen yan aynalar
Elektrikli, tek dokunuşla kontrol edilebilen sıkışma önleyicili ön ve arka camlar
Yükseklik ve derinlik ayarlı, elektro-hidrolik takviyeli sportif direksiyon
Yükseklik ayarlı yolcu koltuğu
Hazneli / Ayarlanabilir ön kol dayama
Arka kol dayama, kayak tüneli ve bardaklıklar
Deri kaplı direksiyon simidi ve direksiyon üzeri kumanda butonları
Deri Kaplı el freni
Cruise Control (Hız sabitleme ve sınırlandırma sistemi)
Polifonik uyarı sesleri
Elektrikli el freni
Otomatik yanan farlar
Yağmur Sensörü
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
Klima (SMEG+ kontrollü çift bölgeli tam otomatik)
Bluetooth handsfree telefon kiti
AUX / USB bağlantıları
SMEG+ 9,7" Dokunmatik kontrol ekranı
Panoramik cam tavan ve elektrikli tavan perdesi
Krom cam çerçevesi
Ön sis farları
LED Gündüz farları
Full LED farlar
Gövde renginde kapı kolları ve yan aynalar
Arka park yardım sistemi
Ön park yardım sistemi
Park Assist (Otomatik park sistemi)
Koyulaştırılmış 2. sıra camlar
17" Alüminyum alaşımlı jantlar

-------------------------------------------------

Fiyat 1 yıl extra garanti ile birlikte 70600 gibi olacak, sizce alınır mı?

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bulursaniz hemen alin, muhtemelen kalmamıştır. Haftasonu iki bayiyi aradım, ellerinde birer adet kalmıştı. Geçen ay 2008 için ayni kampanyayı yapmışlardı hatta faizsiz kampanya ile 58bine sattılar, kapanın elinde kaldı. Bu arada bunlar euro5 motor sanırım.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;589324
Bulursaniz hemen alin, muhtemelen kalmamıştır. Haftasonu iki bayiyi aradım, ellerinde birer adet kalmıştı. Geçen ay 2008 için ayni kampanyayı yapmışlardı hatta faizsiz kampanya ile 58bine sattılar, kapanın elinde kaldı. Bu arada bunlar euro5 motor sanırım.

Bulabiliyorum,  göral'da var. Akşam 7ye doğru görüştük.

Beni düşündüren şey pejo olması ve içinin pek geniş olmaması.

Bir de daha iyi kampanyalar olur mu diğer markalarda?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=23]turker[/MENTION] Abi yakın bir arkadaşımda var 120lik orta donanımı. Ben korelilerden daha çok beğeniyorum teknolojik zımbırtılarını fransızların. Ama gel gör ki içi acayip dar, hala saçma sapan hataları var mesela 50 kmdeyken şoför tarafı cam kumandaları çıkıktı 2 cm ayrık duruyordu. Zaten manuel seviyosun, motur rüştünü kanıtlamış, ceedden de daha çok piyasası olan bir araç, sırf yol sesi ve süspansiyon için ceed almadan önce bir düşün derim. Ha bide ömeri çağıralım onun da diyecekleri vardır.   [MENTION=6772]06lkn66[/MENTION]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=23]turker[/MENTION] [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] Abi babamlar sirkette olabilecek en dolu halini kullandilar 1 yıl bende cok kez kullandim uzun yolda yaptim araba bluehdi allure donanimdi isteyince cok yüz güldüren yakit tüketimleri gördüm manuelinide kullanan tanıdıklarım var oldukca memnunlar ama Emin'in dedigi gibi sacma sapan hatalar olan araclarda görüyoruz internette biraz sans isi senin anlayacagin araba boyutlar dışında ki dar olmasinin sebebi bagaja calismalari olmus seni rahatsiz etmez kolay kolay cok güzel yakit tüketimleri görebilirsin hatta ben sirket araciyla karabükede geldim sehir icinde hic gezmedim sadece 100. Yila girip döndüm ortalama 4.1 litre yakti acele etmedim otobana girmedim 100 sabit gittim geldim tavsiye ederim yani kullanicilar en cok ekrandan tereddüt ediyolar ama ilk bindigimde alismam 15 dakka sürmedi hersey cok net açık seçikti malzeme kalitesi olarakta ceedden bi kaç gömlek üstün bi araç

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yol sesi lastik sesine gel olum adamın derdi ses orta yaş sendromunda kafa dinlemek istiyo[emoji23]  [MENTION=6772]06lkn66[/MENTION] [MENTION=23]turker[/MENTION]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ses klasik pejolardan bi tık daha iyi hatta ayni diyeniliriz helede 18 runflat lastikle basagritiyo ben 17 michelin ile kullandim fluenceyle bi fark görmedim aralarında bluehdi nin tek sevmediğim yanı adblue eklemesi ama sen manuel alacagin icin o sorun olmayacak kafana takilan her konuda yardimci olurum bizde 103 bin km kaldi araba bunun nerdeyse 70 bin km sini babam yaptı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hmm sizde de iyi database var ha :) sağolun varolun.

Aslında test etmiştim. 2-3 gün önce konyada ailece de test ettik. Ha tamam fiyat da süper hemen alalım diye ne ben diyebiliyorum ne de bizimkiler. 200 kg hafif ceedden, karmada daha az yakacağı da kesin fakat yakıt sorun değil, ceedin yakıt asla rahatsız etmiyor.

308'de mühendislik ön planda, çalışılmış yanları var. Direksiyon çok direkt doğru ama kavşaklara sert girince ya da viraj içi gaza yüklenince yüzme var araçta. Yol tutuş 10 numara diyemem, direksiyon tepkisi hariç ceedden ileri değil. Konforda ceed, yol sesinde 1 tık 308 önde. İç hacim önemli, galiba oradan eleyeceğim.

Mevzuyu açan şey kampanya aslında ama galiba es geçeceğiz. Bu yaşta paranın önüne geçen şeyler var. Emin gömdün bizi yaw :D

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçek manada beğenmedim. Bana çok sert geldi. Ayrıca sürüşü keyif vermedi. Arka koltuklar dar bagajda. Tabi bunlar benim ihtiyacıma göre

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
standart bir kullanıcı için bu fiyat kaçmayacak derecede iyi. kenarda köşede param olsa gözüm kapalı alırım, şehir içinde ordan oraya koşturmalık, yakıtı koklayan bir araç olarak kullanırım. tek handikapı manuel olması. otomatiği var mı ki?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;589399
standart bir kullanıcı için bu fiyat kaçmayacak derecede iyi. kenarda köşede param olsa gözüm kapalı alırım, şehir içinde ordan oraya koşturmalık, yakıtı koklayan bir araç olarak kullanırım. tek handikapı manuel olması. otomatiği var mı ki?

Kampanya sadece manuel. Dh forumuna bugün mepa satış temsilcisi elindeki stoğu yazmış. Genelde beyaz ve ek opsiyonu olmayan araçlar çoğunlukta,  ve liste fiyatından veriyor. Ankara bayileri gibi üzerine ekleme yapmıyor. Fiyatın cazibesi hala kafamı kurcalıyor :) Bugün zonguldaga gidip gelmem gerekti buna kafa yoramadım ama şimdi şimdi son bi düşünüyorum. Yarın samsun -gümüşhane yola çıkacapım yine bakalım naparım.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi arabayı bilmem etmem ama bu piyasada 70bin liraya sıfır dizel bu donanımda araba yoktur.Ceed'i değiştireceksin zaten.Bence alınır ama değer kaybı yaşarsın.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alinir, mis gibi binilir. Bu ülkede, bu vergi sisteminde, yakıt fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, madem arabanızı da sıfırlamak istiyorsunuz, mümkün olan en yüksek donanımıyla bence alınır.

In Vino Veritas in Aqua Sanitas

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Bugün bu aracın neden bu kadar ucuza satıldığı ile ilgili bilgi aldım bayiden.

Hatırlarsanız daha önceden de 2008 için böyle bir kampanya oldu. O 2008'ler Kuzey Afrika'da başka bir ülke için üretilen araçlarmış, ancak kasa değişeceği için ülkeye sokulmamış. O ülkenin döviz birimiyle hesap yapıldığında mantıklı bulan Peugeot Tr distribütörü genel merkez ile görüşüp araçları Türkiye'ye yönlendirmiş, bu sayede dolu araçları ucuza satabilmişler.

O 2008'ler kapış kapış gidince distribütör aynı şekilde belirli bir kotayla o ülkeye gidecek 308'lerden istemiş, bu sayede yine sınırlı bir özel seri olarak satışa sunmuşlar.

Satış temsilcisinden aldığım bilgi bu yönde oldu

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;589561
Bugün bu aracın neden bu kadar ucuza satıldığı ile ilgili bilgi aldım bayiden.

Hatırlarsanız daha önceden de 2008 için böyle bir kampanya oldu. O 2008'ler Kuzey Afrika'da başka bir ülke için üretilen araçlarmış, ancak kasa değişeceği için ülkeye sokulmamış. O ülkenin döviz birimiyle hesap yapıldığında mantıklı bulan Peugeot Tr distribütörü genel merkez ile görüşüp araçları Türkiye'ye yönlendirmiş, bu sayede dolu araçları ucuza satabilmişler.

O 2008'ler kapış kapış gidince distribütör aynı şekilde belirli bir kotayla o ülkeye gidecek 308'lerden istemiş, bu sayede yine sınırlı bir özel seri olarak satışa sunmuşlar.

Satış temsilcisinden aldığım bilgi bu yönde oldu

Bunlarda klimasız gelen golfler gibi olmasın sonra kaloriferini falan kontrol edin :D