škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Auto far anahtarı ve sensörü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kaç başlık aşağıda spaceback için opsiyon listesi sunuldu. Otomatik far serviste takılabiliyor.

Çevrimdışı karaarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar dudullu kayadibi serviste aracımı teslim alırken 5 gizli özelliğini acmalarını söyledim onlarda actılar fakat kadran selemlama ve diğer bir kac özelliği eger actırırsan aracının garatısını bozarsın dediler. hiç garanti kapsamında iken bütün özelliklerini actırıp servise giden oldumu garatı problemi yasadımı ?

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karaarslan;592206
Arkadaslar dudullu kayadibi serviste aracımı teslim alırken 5 gizli özelliğini acmalarını söyledim onlarda actılar fakat kadran selemlama ve diğer bir kac özelliği eger actırırsan aracının garatısını bozarsın dediler. hiç garanti kapsamında iken bütün özelliklerini actırıp servise giden oldumu garatı problemi yasadımı ?

Açtırdığınız gizli özellikler neler acaba ?

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben açtırdıktan sonra bakıma gittim, garantiden bir işlem yaptırmadım, sorun olacağını düşünmüyorum. Önceki aracım polo 6r da özellikler açıkken garantiden elektrik aksamı ile ilgili işlem yaptırdım sorun olmadı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı karaarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 sedan rapid lerin far soketi ince mi kalınmı arkadaslar ona göre otomatik far anahtarı siparısı verecem yada elinde olan varsa mesaj atabilir istanbul anadolu yakası

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/
Var bende hazir bir tane istersen vereyim 25 gun bekleme kargoyu

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karaarslan;592282
2016 sedan rapid lerin far soketi ince mi kalınmı arkadaslar ona göre otomatik far anahtarı siparısı verecem yada elinde olan varsa mesaj atabilir istanbul anadolu yakası

Açtırdığınız gizli özellikler neler acaba ?

Çevrimdışı karaarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla arkadasım servis bana 5 tanesini actım dedi ama ben halen hangilerini actıgını bulamadım hafta sonu ender elektronige  götürecem özellikleri tekrardan actırmak için

Çevrimdışı karaarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mrb bu 2016 sedan rapidlerin far soketleri darmı yoksa geniş soketmi? sizde bulunan auto far anahtarı dar soketlimi

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/
Dar soketli 2016 ların bendeki de dar soketli olan model

Çevrimdışı karaarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mrb Ekim 2016  cıkıslı rapid sedan larda  auto far anahtarı kullanan varmı uyum problemi yasamadan calıstıran varmı? bende hafta sonu taktırmaya gittiğimde benim aracımda calısmadı uyum sağlamadı

Çevrimdışı karaarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı karaarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 model ekim cıkıslı sedan raid auto far anahtarı taktıran yada kullanan varmı arkadaslar? önceki model rapidlerdeki dar soket uyum sağlamadı denediğimizde