škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaput Stickerı Çıkarma hk. Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar stickerin kendisi çıkıyor ama altında yapışkanı kalıyor siyahla gri arasında bir renkte bu nasıl çıkar ?  Elle uğraşsan oda çıkıyorda çizilerek çıkıyor
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2016, 17:38:08 Gönderen: FabiaYarışMavisi »

frknkpt

• Ziyaretçi

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aseton gibi riskli maddeler tavsiye etmem.Aşağıda linkini verdiğim ürünü uygulayıp 2-5dk arası bekleyip silin. Eğer tam istediğiniz kıvamda olmazsa kil ile kalanı kolayca alabilirsiniz.

http://detailbox.com.tr/zift-ve-yapiskan-cozucu-oblitarate-500ml-480

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıcak hava tabancası (saç kurutma makinesi de olur) ısıttıktan sonra misina yardımı ile sökün yazıları. Zaten çok az bir şey kalıyor. Daha sonra kalan yapışkan üzerine etiket sökücü sprey sıkın ve silin ;)

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sentetik tinere batırılmış üstübü ile silip, nemli bezle üstünden geçin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: drivetome;589048
Az WD40 ve yumuşak bi bezle işini görür.:)

Wd40 nasıl bir malzeme içeriyor hocam ? Plakayı yapıştırdık azcık silikon kuru parçaları kaldı çıkarırmı sizce wd40

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında evde hazırlayabileceğim bir formül arıyordum. wd40 ı çok duydum . Sıcak hava tabancası yerine güneşte bekletcem arabayı zaten mavi hemen alev alır :D

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;589078
aslında evde hazırlayabileceğim bir formül arıyordum. wd40 ı çok duydum . Sıcak hava tabancası yerine güneşte bekletcem arabayı zaten mavi hemen alev alır :D

Hocam daha çok yapışkan malzeme garip bil hal alabilir. WD40 her yerde bulunabilir hırdavatçılar araba ustaları dükkanları gibi wd40 çıkartır zarar vermeden. Kolay gelsin sticker başa beladır hiç yapıştırmayın bidaha bence.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atas Resinol öneririm.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman bir wd40 almak şart oldu. Sticker işi gerçekten sakat. Çıkarıyımda bidaha yapıştırmayacam gerçekten

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;589096
o zaman bir wd40 almak şart oldu. Sticker işi gerçekten sakat. Çıkarıyımda bidaha yapıştırmayacam gerçekten

Yalnız wd40 pas sökücü ve baya kuvvetlidir. Ben önermem şahsen. Ancak kullanacağım diyorsanız ilk bagaj kapağının iç kısmında deneyin ki boyaya olan tepkisini görün.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;588924
Arkadaşlar stickerin kendisi çıkıyor ama altında yapışkanı kalıyor siyahla gri arasında bir renkte bu nasıl çıkar ?  Elle uğraşsan oda çıkıyorda çizilerek çıkıyor

Hocam bende geçen tavandaki folyoyu çıkarınca izleri kaldı ve denemdediğim malzeme kalmadı: sentetik tiner, selülozik tiner, sıcak su, kolonya, saf alkol vs...

En başarılı sonuç aldığım ise saf alkol oldu. Saf alkolü bolca bir beze dökün ve hafif bastırarak ovalayın ve halloldu işte.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dostum ilacin bende. tavana yaptigim folyo sokulunce altta baya yapiskan kalmıştı. denemedigim yontem kalmadi. en son ve basarili yontem mazot oldu. yakit alirken 2 litre ekstra mazot al. pompaciya da kaputu goster yapiskanlarini cikaracagim de ki suphelenmesin. normalde satmiyorlar. mazot o yapiskan maddeyi yumusatiyor. biz bez yardimiyla bu yumusayan maddeleri ovalayarak alirsin.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepinize çok  teşekkür ederim.  Yoksa 1 saat güneş altında arabayı çize çize çıkarmaya çalışacaktım :)