škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İşte Kodiaq'ın ilk resmi fotoğrafı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın tek beğenmediğim tarafı palaka altındaki ızgara bölümünün çok sade hatta ucuz hissi yaratması olmuş. Burada krom detaylar ve daha agresif bir tasarım anlayışı ile başarılı bir iş çıkarılabilirdi.

Suvlarda şişirilmiş binek oto tasarımını sevmiyorum. Kendine has hırçın bir görüntü daha güzel oluyor.

Bu arada konsolda sert plastik mi kullanılmış bana mı öyle geliyor.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;588893
Aracın tek beğenmediğim tarafı palaka altındaki ızgara bölümünün çok sade hatta ucuz hissi yaratması olmuş. Burada krom detaylar ve daha agresif bir tasarım anlayışı ile başarılı bir iş çıkarılabilirdi.

Suvlarda şişirilmiş binek oto tasarımını sevmiyorum. Kendine has hırçın bir görüntü daha güzel oluyor.

Bu arada konsolda sert plastik mi kullanılmış bana mı öyle geliyor.

konsolun üstü yumuşaktır ancak multimedya sisteminin altından itibaren serte dönmüştür. 100 bin verilen bi araçta bence yumuşak kullanılmalı tiguaninde üst yumuşak ancak vitesin yanı vs. takır takır sert plastik.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farın altına takılmış olanlar sanırım sis farları.
Sanayide başka markadan uydurulmuş gibi duruyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön taraf hiç olmamış bence. Üst ızgara ile alt ızgara alakasız görünüyor. Yandan ve arkadan gayet güzel görünüyor ama.

Çevrimdışı ayhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Orta ızgarayı neden superb activedeki gibi kromsuz yapmışlar anlamadım. Heralde makyajda eklenecek biryerleri olsun diye öyle bırakmışlar.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi ön tarafı fena değil sevdim
 Yandaki çizgilerde iyi ama arka taraf sanki ssangyong gibi yaa valla olmamış