škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ankara and otomotiv in büyük ayıbı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar, başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum,bilginiz olsun.Ben tekirdağ yaşayan, temmuz 2016 da 10 günlüğüne yolu ankaraya düşen bir octavia a7 dizel kullanıcısıyım. ankara and otoya klimamdaki koku, ön camdaki kırılan kartvizitlik ve park sensöründeki ses azalmasıyla ilgili gittim. şikayetlerimi onlara bildirdim. aracı 1 gün sonra almam gerektiği söylendi. bir gün sonra aracı almaya gittim park sensöründeki ses hiç olmadıgı kadar yüksekti. meğer adamlar sesi duymam için sensör kolonunu aracın içine çıkartmışlar. sonradan fark ettim. yaptığım itirazı ciddiye almadıkları için genel merkeze şikayet ettim. adamlar park sensörüne dair arkada söktükleri ne varsa yerine takmamışlar. kablolar arkada bagajın içinde, döşeme altında  sallanıyor ve kablo demeti kaportaya vurup ses yapıyor. gelelim ön kartvizitliğe, adamlar içerden söktükleri döşemeyi takarken klpislerini takmadan yerleştirmişler ve ön direk döşemesi  sürekli sallanıyor. kısacası ankara and otomotiv terbiyesizlik numunesi.  aracımdan söktükleri hiçbir şeyi olması gerektiği gibi takmadıkları gibi klipslerimi bile takmamışlar. sebebi arabamın 06 plaka olmaması nasıl olsa gidici diye düşünmüşler. Allah tan meseleyi tekirdağ yüncüler layıkıyla halletti.bilginiz olsun...:mad::mad::mad:
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2016, 16:18:31 Gönderen: utopya »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
neredeyse biz buradan kalkıp, sizin orada halledeceğiz işlerimizi...Yüncüler gibi bir servisiniz varken tırıvırı konular için başka servise giderseniz olacağı bu...
Geçmiş olsun, ''normaldir''(?)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
plaka ile çok alakası yok, Ankara'daki Skoda servislerinden sürekli şikayet ediliyor

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Allah tan tekirdağ da yaşıyorum. yüncüler hepsini halletti. hatta bana her şeyin fotoğrafını da çekip gösterdi de buraya atamıyorum boyutu büyük diyor.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoğrafları 'hızlıresim'  sitesinden atın. Bende Ankarada yaşayan biri olarak Andı sevmiyorum . Skoda satış sonrası gerçekten berbat. Sen bişey diyorsun adamlarda reflex olmuş hemen karşıtını veya caydırmaya çalışan laflar...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'da ki servislerin cılkı çıkmış belli ki.Bir an önce çeki düzen vermeliler kendilerine..

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
And otomotivdeji şahın ustayı vr babasını cıkarmıslar adam gibi usta kalmamıs hasardan birol beyi atmıslar kımse yok işten anlamayan adamları koymuslar sırf bu yuzdrn arabayı brn de and otoya göyürmüyorum

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rutin bakım için Kocaeli 'den Yunculere gitmistim, son anda aklima geldi arka bagajdaki sökülüp  takilan fener gorevi goren lamba yanmiyor demiştim sözle! Servisten çıkarken de unuttum bakmayı.  Eve dönünce bi baktım değiştirmişler.  Yahu bi sevindim! 500km yol yaptığıma o anda değdi diye düşündüm. Yüncüler iyidir arkadaş!!!

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

resimde de göründüğü üzere döşemenin içindeki klipsi almışlar ve öylece takmışlar... diğer sensör kolonu zaten yorumlarınıza açık

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: utopya;589173

resimde de göründüğü üzere döşemenin içindeki klipsi almışlar ve öylece takmışlar... diğer sensör kolonu zaten yorumlarınıza açık

Hocam kamera şakası falanmı yapmışlar ? Bu nası bi mantık. Sensör hoparlörünü öyle ortaya çıkarıp bırakmışlar öylemi. Vallahi ilk gördüğümde ateş ederdim bunu böyle yapıp bana teslim edeni. Peygamber gibi sabrınız ve hoşgörünüz varmış gerçekten...

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten çok kötü duruyormuş.  Resmen baştan savma...

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ses gelmiyor şikayetiyle gidildiğinde bu şekilde çözüm üretiyorlarsa ; yolda giderken yol sesi,lastik sesi çok geliyor diye gitsen 4 lastiği söküp eline verip yollayacaklar heralde. Böyle bir şeyin kabulü imkansız.

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen şekil bu. Benim de aklıma bile gelmedi kontrol etmek. Bu şekilde Ankara sokaklarında gezdim. Fark edince and otoya gittim. Yapacakları başka bir şey yokmuş. Ben de tekirdaga giderken İstanbul da Skoda genel mudurlugune gittim arabayi gösterdim. Baya ilgilendiler. Böyle şey olmaz dediler. Sonra bana komple beyin dahil park sensoru hediye ettiler. :)) Nerede takılmasını istersiniz dediler. Ben de Yunculer de dedim. Orada halloldu. Ustune bir güzel cila yaptılar.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: utopya;589173

ayıptır dalga geçer gibi koymuşlar hoparlörü dışarıya sarkıyor. bu foroları doğuşa gönderin akılları başlarına gelsin

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
son yazılanları okumamışım probleminizin çözüldüğüne sevindim