škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sizce Fiyat Nasıl

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar, bizim Octiye talip var bende model yükseltmeyi düşünüyordum denk geldi ama piyasa uçmuş durumda olduğundan bilemedim size danışmak istedim.
Araç 2005 model A5 kasa Elegance, manuel vites, mpi motor, 140.000'de 2 parça boyası var yıllar öncesinden kalma, değişen yok, ufak tefek sorunları var (park sensör gözünün biri arızalı, sağ arka kapı kilidi kafasına göre takılıyor vs.) toplasak 1000 TL etmeyen aciliyetide olmayan masraflar. Bakımları eksiksiz baskı balata fren diskleri vs hepsi yeni,  her ay servise uğrar kontrol ettirim sağını solunu en ufak sıkıntısı yok. Bunların haricinde rengi siyah (boya korumaları düzenli yapılır, 4,5 sene önce aldığımda tavanda avuç kadar vernik atması vardı hiç ilerlemedi), iç döşemeler bej vs. 35.000 TL teklif ettiler sizce ne yapmalı?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gokhan iyi para ancak model yukseltecegin icin piyasada yukseldiginden alacagin araci iyi degerlendir ve kafanda biaraba vasrsa bulduysan kacmayacak bi arac ise el sikisilir.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bulduğum hazır bir araba yok abi ama yine ya Octavia yada Superb var aklımda 1.6 tdi.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel fiyat ama işte sonra elinde eritme parayı .Çık piyasaya araştır  .çünkü sürekli fiyat artıyor. Ama bundan sonra bir süre artmaz yıl başina kadar.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haklısınız piyasa ciddi manada yükselmiş. Ben üzerine en fazla 15.000 ekleyebilirim ve bu rakam düşündüğüm araçlara yetmeyecek gibi :)
Sadece fiyatlar değil kilometrelerde uçmuş maşallah, bizim araba 2005 model 140.000'de millet 5-6 senede yapmış bu kadar yolu.
50.000 TL bütçe ile 1.6 tdi Octavia bulunur mu 2010-2012 arası 70.000-80.000 km. aralığında, değişeni ağır kazası olmayan cinsten.
Ben bir tek bunu bulabildim https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-ihtiyac-dolayisi-ile-satilik-skoda-octavia-ambiente-325712176/detay

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bulunabilir ama iyi araştırma yapmak gerekir. Sabretmek açele etmemek gerekir diye düşünüyorum .50/55 bin aralığı

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İcine oturdugunda ayni olan arac icin bence 15 uste verme. Tamamen degis, dedigin gibi en azindan superb

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok fazla km yapmıyorsan dizel yerine daha dolu yada üst model benzinli tercih et derim. Fiyat olarakta 35-36 hakkı sanki?

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;588482
İcine oturdugunda ayni olan arac icin bence 15 uste verme. Tamamen degis, dedigin gibi en azindan superb

O konuda haklısın abi ama Superbler bayağı pahalı, belki Focus düşünebilirim o zamanda kalite düşecek.
Alıntı yapılan: kadir_;588485
Çok fazla km yapmıyorsan dizel yerine daha dolu yada üst model benzinli tercih et derim. Fiyat olarakta 35-36 hakkı sanki?

Yılda 10-15.000 yapıyorum ama yinede benzinli arabaya binmek bana hep lüks gelmiştir :)