škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çeki demirine en son ne zaman baktınız??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidspaceback

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Tuhaf bir konu ile sizi meraklandırmak istedim. Profilimden de anlaşılacağı gibi spaceback aracım var ve bir arkadaşım benden özenerek sedan versiyonunu aldı. Arkadaş aracı aldıktan üç gün sonra arka çeki demirinin koruma kapağının  düştüğünü farketti. Ya rüzgardan ya titreşimden vs. Ona gülerken eğilip benim araca baktığımda benim de kapağın yerinde yeller estiğini gördüm. Neyse ki 30.000 bakımında servisten bu kapağı talep ettim ve hiç bir ücret talep etmeden yeni kapağı sıkıca taktılar.

Şimdi gelelim sizlere.. En son ne zaman çeki demirine baktınız?? ve kapağı en son ne zaman gördünüz?? ;)

iyi günler..

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidspaceback;588003
...arka çeki demirinin...
Alıntı yapılan: Physicist16;588010

Yerli yerinde duruyor
:blm: :blm: :blm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benimkini çaldılar sanmıştım demek ki düşüyormuş :) Bende sedan modeli var. Aracın konumundan kaynaklı sürekli dikkatimi çekerdi neredeyse her gün bakardım. Sanırım 20. günüydü aracın artık o kapak yerinde yok bende servisten isteyeceğim :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Poloda da aynı kapak var,benim çok gözüme batan bir şeydi zaten kaba duruyordu,düşünce mat siyah sprey boyayla güzelce boyadım şimdi çok daha güzel oldu :)

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;588033
Poloda da aynı kapak var,benim çok gözüme batan bir şeydi zaten kaba duruyordu,düşünce mat siyah sprey boyayla güzelce boyadım şimdi çok daha güzel oldu :)

İyi fikir aslında :)

Çevrimdışı rapidspaceback

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Physicist16;588010

Yerli yerinde duruyor

hocam arka çeki demirinden bahsetmiştim.

Çevrimdışı uAynS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende yaklaşık 2000km yol yaptıktan sonra farkettim düşmüştü :)