škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kızdırma birisi yandı araba çekişten düştü.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kızdırma bujisi yandı ve araç çekişten düştü. Sizce neden olabilir?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kızdırmayın çekişle alakası olmaz. Başka bir sorun da olmuş olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kızdırma değilde enjeksiyon işaretidir o.Yanmadan önce yakıt aldınız mı?

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kızdırma ışığı yanıp söndü ve de araba çekişten düştü. Yakıtı da 500 km önce almıştım. Çekici ile servise götürdüler. Bakalım yarın ne çıkacak. Umarım garantiye girer.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adminlerden ricam başlığı kızdırma bujisi olarak değiştirebilirler mi? telefondan yazmıştım otomatik olarak değiştirmiş affola.

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
endüksiyon bobini yanmış olabilir bu durumda araç çekişten düşüp gaz yemez fakat servise kullanılarak götürülebilir yeni bobin takılır birde bujiler beraberinde değiştirilebilir ortalama 200 tl bile tutmaz .(tabi bahsettiğim endüksiyon bobini yandıysa)

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle Herkese merhaba forum sayfanıza yeni katıldım tecrübelerimden yanıt aktarmak isterim önceki aracım 2011 octavia 1.6 tdi aracımdada aynı sorun vardı ilk başta kızdırma bujisi uyarısıyla başladı sonradan da araca gaza yüklendiğimde motor vuruntu yapıp güçten düşüyordu 1 ay araştırma sonunda 4 tane enjektörü değiştirince düzeldi sorun enjektörle alakalı olabilir aldığınız yakıta çok dikkat edin zira bende yakıtımı 1 kere farklı bi yerden aldım ve olaylar buralara geldi enjektörlere baktırın derim 1 tanesi de sorun olabilir daha çok masraf çıkmadan kontrrol ettirin derim.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şimdi servisten aradım ve birazdan aracımı almaya gideceğim. Bana söyledikleri turbo'nun yeni güncellemesi varmış onu yaptık ve de bir sorun gözükmüyor dediler.

Çevrimdışı burak_kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;587609
Arkadaşlar şimdi servisten aradım ve birazdan aracımı almaya gideceğim. Bana söyledikleri turbo'nun yeni güncellemesi varmış onu yaptık ve de bir sorun gözükmüyor dediler.

Turbo guncellemesi denilen durumun tum Octavia'lara yapilmasi gerekmiyor mu? Onu bir sorabilir misiniz? Tesekkurler...

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güncelleme herkes için değil yeni bir güncelleme değilmiş söyledikleri buydu. güncellemeyi yeniledik dediler